15 مهر 1397
مطلب مشاوره ای

ثبت نام کنکور سراسری 98 ریاضی و تجربی و انسانی به همراه زمان ثبت نام

special

در این پست به توضیحات در مورد ثبت نام کنکور سراسری 98 در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی ، هنر و زبان های خارجه می پردازیم .

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری 98

پست ثبت نام کنکور سراسری 98 اختصاص دارد به داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور سراسری 98 در یکی از گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، هنر ، انسانی و زبان را دارند . ما در این مقاله ی مشاوره ای علاوه بر معرفی کامل شرایط شرکت در کنکور 98 و زمان و نحوه ثبت نام در کنکور سراسری 98 به طور کامل توضیح خواهیم داد . همچنین به محض مشخص شدن زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 در این بخش اطلاع رسانی خواهد شد همچنین بعد از انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 توسط سازمان سنجش توضیحات مربوطه و شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 98 در این بخش ارائه خواهد شد . این پست شامل تمامی داوطلبان نظام جدید نظام قدیم و پشت کنکور های 97 نیز می باشد . داوطلبان شرکت در کنکور دانشگاه آزاد نیز دقت داشته باشند که کنکور دانشگاه آزاد نیز از طریق سازمان سنجش و از طریق آزمون سراسری برگزار می شود . لذا این دسته از داوطلبان نیز باید در آزمون سراسری 98 ثبت نام نمایند .

ثبت نام کنکور سراسری 98 ریاضی ، تجربی ، انسانی به همراه زمان ثبت نام

زمان ثبت نام کنکور سراسری 98

بر طبق روندی که در سال های گذشته بوده احتمالا ثبت نام کنکور سراسری 98 در نیمه ی اول بهمن ماه آغاز خواهد که تاریخ و زمان دقیق ثبت نام به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اطلاع رسانی خواهد . همچنین هر ساله سازمان سنجش برای به ماندگان از ثبت نام در کنکور سراسری در اسفند ماه زمان مشخصی برای ثبت نام اختصاص داده که داوطلبان در بازه ی زمانی مشخص شده می توانند ثبت نام نمایند .

خبر مهم : زمان ثبت نام کنکور 98 در تاریخ چهارشنبه 97/11/24 تا پنج‌شنبه 97/12/02 و زمان برگزاری کنکور 98 در تاریخ پنجشنبه 98/04/13 و جمعه 98/04/14 می باشد


زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98

در صورتی که داوطلبان کنکور 98 در اطلاعات ثبت نامی خود بخشی را به صورت اشتباه وارد کرده اند هم در زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 در بهمن و هم در زمان ثبت نام مجدد در اسفند ماه می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند . 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 98 پس از اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اطلاع رسانی می شود .


نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه ی ثبت نام در کنکور سراسری 98 منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق وبسایت سازمان سنجش انجام می گیرد . مدارک لازم جهت ثبت نام در آزمون سراسری 98 شامل اطلاعات شخصی و تحصیلی و کد سوابق تحصیلی می باشد . همچنین جهت ثبت نام در کنکور سراسری 98 باید کارت اعتباری مربوط به هر کدام یک رشته ها خریداری گردد . جهت ثبت نام در کنکور آزاد نیازی به تهیه کارت اعتباری جداگانه نمیباشد و یک کارت اعتباری جهت شرکت در کنکور سراسری و آزاد لازم می باشد . داوطلبانی که قصد شرکت در دانشگاهی پیام نور و غیرانتفاعی و تربیت دبیر نیز دارند باید کارت اعتباری جداگانه تهیه نمایند . پس انجام فرایند ثبت نام و دریافت کد شناسه و رهگیری اطلاعات مربوطه با دقت نگه داری شود زیرا در سایر مراحل آزمون سراسری 98 لازم می باشد .


 شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 98

در پست مربوط به شرایط شرکت در کنکور سراسری 98 به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام کنکور 98 توضیح داده شده است که با مراجعه به آن شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در کنکور سراسری 98 را به طور مطالعه نمایید . همچنین توصیه می شود پست مربوط به تاثیر معدل در کنکور 98 و برنامه ریزی کنکور 98 ، بهترین منابع کنکور 98 و منابع کنکور 98 را نیز به طور کامل مطالعه گردد .

اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :

مرضیه
01 مهر 1397

ممنون بابت اطلاع رسانی