29 بهمن 1397
مطلب مشاوره ای

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98

special

دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری سال 98 در این پست جهت دانلود قرار گرفته است

درباره دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98

دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری 98 شامل اطلاعات لازم جهت ثبت نام داوطلبان شرکت در کنکور سراسری 98 در رشته های دوره های روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان ، پیام نور ، دانشگاه آزاد و غیره می باشد . دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98 شامل دو بخش راهنمای عملی ثبت نام کنکور 98 و شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری 98 می باشد . ما در این بخش به طور خلاصه در مورد مطالب دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 توضیح خواهیم داد و به همه ی داوطلبان رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، زبان و هنر توصیه می شود که یک بار مطالب دفترچه را به طور دقیق مطالعه نمایند . داوطلبان شرکت در آزمون سراسری 98 دانشگاه آزاد آزمون جداگانه ای ندارند و همزمان با شرکت در کنکور سراسری 98 حق انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سال 98 را پیدا خواهند کرد . دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 همزمان با شروع ثبت نام کنکور 98 در بهمن ماه از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد که به محض انتشار از سوی سازمان سنجش لینک مربوطه در این بخش فعال خواهد شد.پس از انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 تغییرات و سایر نکات لازم در مورد دفترچه در این بخش توضیح داده می شود.


خبر تکمیلی: ثبت نام کنکور سراسری 98 از تاریخ 98/11/24 لغایت 98/12/2 صورت می گیرد و آزمون در تاریخ 98/4/13 و 98/4/14 برگزار خواهد شد.


دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98 


دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98


توضیح دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 98 شامل 4 بخش می باشد که در سه بخش اول به طور کامل در خصوص اقدامات قبل از ثبت نام، به هنگام ثبت نام و پس از ثبت نام توضیح داده شده است. مواردی از قبیل : شرایط عمومی و اختصاصی؛ مدارک لازم برای ثبت نام، ثبت نام دانشجویان انصرافی،  تعیین وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان مذکر، هزینه های ثبت نام در بخش اول مطرح شده است. بخش بعدی دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 درباره تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در وبسایت سازمان سنجش و دریافت کد پیگیری می باشد . در بخش سوم در خصوص امکان ویرایش و تصحیح فرم ثبت نام توضیحاتی ارائه شده و در بخش چهارم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 درباره راهنمای شرکت در آزمون سراسری و آشنایی با دوره های مختلف تحصیلی توضیح داده شده است . به شما توصیه می شود پست شرایط شرکت در کنکور 98 و ثبت نام کنکور 98 را مطالعه نمایید .
اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :

سجاد
18 تیر 1397

سلام،با دیپلم ریاضی در نظام جدید میشه در کنکور تجربی شرکت کرد؟؟ و اگر میشه منبع مطمعنید؟؟چون هر روز دارن یه قانون می زارن.ممنون

pic
همکلاسی
19 تیر 1397

سلام بلی میتونین شرکت کنید

پیمان
15 امرداد 1397

سلام وقت شما بخیر. من لیسانس نظام قدیم دارم و میخوام در کنکور 98 نظام جدید شرکت کنم. یعنی سال 10 و 11 و 12 ام را بخونم و کنکور بدم. سوال من اینه که اگر مشکل سربازی نداشته باشم میتونم این کنکور رو شرکت کنم یا باید حتما در کنکور نظام قدیم شرکت کنم. این مساله خیلی واسم مهمه و کسی نتونسته جواب دقیقی بده. لطفا اگر شما دقیق اطلاع دارید من رو راهنمایی بفرمایید. سپاس از سایت درجه یکتون