13 مهر 1397

درسنامه فصل اول فیزیک دهم ( استاد گرمرودی )

در این بخش میتوانید درسنامه کامل فصل اول فیزیک سال دهم را دانلود نمایید.

توضیحات درسنامه فصل اول فیزیک دهم

درسنامه فصل اول فیزیک دهم کاری از استاد گرمرودی جهت استفاده دانش آموزان و داوطلبان قرار داده شده است که میتوانید ان را دانلود نمایید. جزوه فیزیک دهم تجربی و ریاضی در تمام فصل های فیزیک دهم به مرور در سایت همکلاسی بارگزاری خواهد شد .فصل اول فیزیک دهم تجربی با عنوان فیزیک و اندازه گیری در رابطه با مفاهیم اساسی فیزیک دهم تالیف شده است . یکی از مباحث مهم فصل یک فیزیک دهم مبحث اندازه گیری کمیت های فیزیکی است. در اندازه گیری نحوه یادداشت کردن کمیت ها و یکاهای آنها از اهمیت زیادی برخوردار است که در این بخش در مبحث اندازه گیری و دستگاه بین المللی یکاها به آن پرداخته شده است. از مباحث مهم دیگر تبدیل یکاها در فیزیک دهم است . جزوه فصل اول فیزیک دهم به صورت درسنامه ای کامل تهیه شده است و تمام مباحث فصل اول فیزیک دهم را به طور کامل توضیح داده است. اموزش فیزیک دهم و درسنامه فیزیک دهم را میتوانید در سایت دانلود کنید .به همه داوطلبان توصیه میشود جزوه و درسنامه فصل اول فیزیک دهم را مطالعه نمایند

 درسنامه فصل اول فیزیک دهم ( استاد گرمرودی )

درباره درسنامه فصل اول فیزیک دهم

درسنامه فیزیک دهم فصل اول که در اختیار شما دانش اموزان عزیز دهمی قرار گرفته است مطالب مربوط به فیزیک دهم تجربی و ریاضی را به طور کامل پوشش داده است . از بخش های مهم دیگر فصل اول فیزیک دهم ریاضی و تجربی بحث تبدیل یکاها می باشد که  بسیار حائز اهمیت است. دانش اموزان سال دهم باید توانایی تشخیص ضرایب ، تبدیل مناسب یکاها را با تمرین به دست آورند. همچنین آشنایی با پیشوند های مختلف و نماد گزاری های علمی فیزیکی از توانایی های پایه ای یک دانش آموز در درس فیزیک دهم است.

 

بخش اخر از فصل اول فیزیک سال دهم متوسطه با مفهوم چگالی و نحوه ی محاسبه ی چگالی برای اجسام با شکل منظم و نامنظم پرداخته است . به دانش آموزان دهم و داوطلبان کنکور سراسری توصیه می گردد به خصوص در بخش تبدیل یکاها ی فصل اول فیزیک دهم با دقت نظر فراوان مبحث را پیگیری و تمرین کافی داشته باشند چرا که در کنکور سراسری نیز این مبحث ارزش بسیار بالایی دارد. به طور کلی به این دلیل که مطالب فصل اول فیزیک سال دهم در سایر فصل ها کاربرد دارد بنابراین لازم است که فصل یک فیزیک دهم را به طور کامل مطالعه نمایند. دانش آموزان سال دهم برای آمادگی در کنکور سراسری باید از هم اکنون به مطالعه فیزیک دهم و سایر دروسی که در کنکور سراسری تجربی مورد سوال واقع می شود بپردازند و از سال دهم اقدام به مطالعه کنکوری دروس مختلف بپردازند تادر سال کنکور آمادگی کافی برای مطالعه و دوره تمام دروس را داشته باشند.

 

 


مشخصات و لینک دانلود
  • نویسنده : گرمرودی
  • حجم فایل : 4.38 مگابایت
  • منبع : همکلاسی
  • تاریخ انتشار : 13 مهر 1397

اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :
pic
Ali deljo
29 مهر 1397

خوب

akame san
24 مهر 1397

مفید و مختصر و عالی:))))

سمانه
06 فروردین 1397

جزوه فقط جزوه استاد گرمرودی

morvarid
21 دی 1396

.فوق العاده بود. ممنون از شما و استاد گرمرودی

اقای گرمووردی نکرتم
10 دی 1396

عالی

نننن
03 دی 1396

عالی بود عالی عالی

pic
نسترن منجزی
03 آبان 1396

عالی