جزوه فصل اول شیمی یازدهم ( استاد شریفیان )

جزوه فصل اول شیمی یازدهم در این پست جهت دانلود دانش اموزان سال یازدهم قرار گرفت.

توضیحات جزوه فصل اول شیمی یازدهم

جزوه فصل اول شیمی سال یازدهم توسط استاد شریفیان برای استفاده دانش آموزان یازدهم رشته ی ریاضی و تجربی نوشته شده است . جزوه فصل یک شیمی یازدهم با عنوان قدر هدایای زمینی را بدانیم جزوه ای بسیار کامل را برای دانش اموزان سال یازدهم فراهم نموده است . در جزوه فصل اول شیمی سال یازدهم مطالب مطرح شده بصورت مفصل شرح داده شده است و نکات مهم کنکوری و امتحانی نیز به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است . در جزوه شیمی یازدهم فصل یک سعی شده است برای افزایش درک دانش آموزان نسبت به مطالبی که در کتاب توضیحات کمتری دارد ا مطالب خارج کتاب آورده شده است که باعث یادگیری کامل مطالب فصل یک شیمی یازدهم خواهد شد . همچنین مطالبی که در مورد شیمی آلی در فصل های کتاب شیمی یازدهم وجود دارد جمع آوری شده و در جزوه فصل اول شیمی یازدهم به طور کامل شرح داده شده است . همچنین در جزوه فصل 1 شیمی یازدهم نمونه سوال های حل شده و مثال ها و پرسش های متعددی وجود دارد که پاسخ تعدادی از این پرسش ها به عهده دانش آموزان گذاشته شده است .

 جزه فصل اول شیمی یازدهم ( استاد شریفیان )

 درباره فصل اول شیمی یازدهم

در ابتدای فصل اول کتاب شیمی سال یازدهم توضیحات مختصری دو مورد موادی که در زندگی ما نقش دارند توضیح داده شده تا ذهن دانش آموز برای مطالبی که در ادامه فصل 1 شیمی یازدهم شرح داده می شود آماده شود. در ادامه فصل ابتداد در مورد الگوها و روندها در رفتار مواد و عنصرها صحبت می کند و به بررسی خواص عناصر موجود در جدول تناوبی می پردازد . سپس در مورد رفتار عنصرها و شعاع اتم  ، دنیایی رنگی با عنصرهای دستە ی d ، عنصرها به چه شكلی در طبیعت یافت می شوند ، جریان فلز بین محیط زیست و جامعه ، نفت، هدیه ای شگفت انگیز ، كربن، اساس استخوانبندی هیدروكربن ها ، آلكانها، هیدروكربن هایی با پیوندهای یگانه ، نامگذاری آلكان ها و ... میباشد. با توجه به عنوان های ذکر شده برای فصل 1 شیمی یازدهم این فصل می تواند بخش مهمی از سوالات کنکور سراسری را به خود اختصاص دهد

در بخش بالا به بیشتر مطالبی که در فصل یک شیمی یازدهم وجود دارد اشاره شد . همان طور که میبینید فصل اول شیمی سال یازدهم دارای مطالب بسیار زیادی می باشد و حجم قابل توجهی از مطالب را در خود جای داده است و هم شامل مطالب حلی و هم حفظی می باشد . با توجه به ساختار این فصل بدون شک فصل 1 شیمی یازدهم یکی از فصل های مهم در کنکور سراسری خواهد بود و نیاز است که این فصل به طور ویژه مطالعه شود.در صورتی که نیاز به دوره مطالب فصل یک و فصل دو و فصل سه شیمی دهم داریدبه بخش جزوه های شیمی سایت همکلاسی مراجعه کنید.

نویسنده : شرفیان ( شیمی )
حجم : 10.68 مگابایت
منبع : همکلاسی

نظرات ارسالی

Z Zhrakh
I Insta=sistani_moghadam
م محمد رادمنش
ع علیرضا اشتری
a azi.a
م محمد علی
س سینا
آ آتنا صادقی
م مبینا
م مهسا
م مهران
م مصطفی
ا ارش
ا احمد
ا ایمان
ت تیم همکلاسی
ا الهه حیدری
ت تیم همکلاسی
م مصطفی
ی یییییییییی
ه هستی صادقی
م مصطفی
S Sh
n navidmostafaei
N N
N N
N N
N N
N N
S Saeed
N N
A Atila
N N
م مرتضی
ا اشکان شیخی
م مصطفی پوپل
م مجتبی
N N
N N
N N
ح حسین
N N
N N
N N
N N
N N
A Ali
N N
N N
N N
N N
N N
N N
ر رضا
N N
N N
N N
ا الهه
N N
تمامی حقوق متعلق به همکلاسی میباشد
ساخته شده با
همکلاسی