جزوه سینتیک شیمی پیش دانشگاهی ( استاد جواد ملک زاده )

جزوه سینتیک شیمی پیش دانشگاهی شامل درسنامه جامع به همراه سوالات تستی فصل اول شیمی پیش دانشگاهی می باشد .

توضیحات جزوه سینتیک شیمی پیش دانشگاهی

جزوه سینتیک شیمی پیش دانشگاهی که توسط استاد جواد ملک زاده اماده و تالیف شده است پس ازمطالعه توضیحات این بخش دانلود کنید . درسنامه فصل اول شیمی پیش دانشگاهی شامل توضیحات و تست های تالیفی و سراسری می باشد که برای شما آماده شده است . در جزوه فصل اول شیمی پیش دانشگاهی توضیحات کاملی راجع به مطالب فصل سینتیک شیمی پیش دانشگاهی ارائه گردیده است . مطالب جزوه فصل اول شیمی پیش دانشگاهی شامل آموزش مفهومی و ترکیبی مطالب فصل سینتیک همراه با طبقه بندی های مناسب جهت یادگیری بهتر مطالب این فصل ، شرح مطالب متن کتاب درسی با متنی ساده و روان ، آموزش مطالب فصل اول شیمی پیش دانشگاهی همراه با تصویر های مربوطه برای یادگیری کامل تمامی تصاویر کتاب شیمی پیش ، ارائه ی نکات کنکوری مهم در هر بخش برای پاسخ گویی به سوالات کنکور ، ارائه ی توضیحات کوتاه در هر بخش ، تست های تألیفی و سراسری و به همراه پاسخ تشریحی آن . به طور کلی جزوه فصل اول شیمی پیش دانشگاهی سعی نموده است تا نیاز داوطلب را در داشتن یک درسنامه کامل برطرف نماید . 

جزوه سینتیک شیمی پیش دانشگاهی ( استاد جواد ملک زاده )

درباره جزوه سینتیک شیمی پیش دانشگاهی

در این بخش از توضیحات و مطالب مربوط به جزوه سینتیک شیمی پیش دانشگاهی طبق روال معمول برای بررسی اهمیت این فصل از نگاه طراحان نگاهی کوتاه به بودجه آن خواهیم داشت . در بودجه بندی فصل اول شیمی پیش دانشگاهی به طور میانگین در گروه ریاضی هر ساله دو تست و در گروه تجربی سه سوال طرح شده است و در کنکور 96 برای گروه های ازمایشی تجربی و ریاضی دو سوال مطرح گردیده است . درس شیمی در کنکور سراسری برای داوطلبان رشته ی ریاضی و تجربی درسی بسیار مهم می باشد. 

داوطلبان کنکور سراسری در آغاز مطالعه هر فصل از کتاب های شیمی دبیرستان و پیش دانشگاهی باید به بودجه بندی کنکور تجربی 97 هر فصل نگاه کنند مشاهده نمایند که کدام فصل ها بیشتر مورد سوال واقع می شود . در واقع مطالعه تمام فصل های شیمی برای کنکور سراسری ریاضی و تجربی ضروری است. پس اهمیت بودجه بندی سوالات کنکور در این است که زمان مطالعه خود را با آن نسبت برای هر فصل تنظیم کنیم. داوطلبان کنکور سراسری رشته ریاضی نیز میتوانند بودجه بندی کنکور ریاضی 97 را در بخش مشاوره سایت دریافت کنند.  جهت آشنایی با نحوه مطالعه شیمی کنکور و بهترین منابع شیمی کنکور و برنامه ریزی برای کنکور و روش خلاصه نویسی به پست های مربوطه در سایت همکلاسی مراجعه نمایید .

نویسنده : جواد ملک زاده
حجم : 4.9 مگابایت
منبع : همکلاسی

نظرات ارسالی

ر رجاء
16 اسفند 1396
ف فاطمه
17 بهمن 1396
ح حنانه شعبانی
06 دی 1396
d dead
03 دی 1396
N N
01 دی 1396
N N
22 آذر 1396
N N
09 آذر 1396
N N
04 آذر 1396
م محسن
21 آبان 1396
تمامی حقوق متعلق به همکلاسی میباشد
ساخته شده با
همکلاسی