18 خرداد 1397
مطلب مشاوره ای

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

special

جهت آشنایی کامل با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 و زمان دریافت همچنین ویرایش کارت ورود به جلسه در ادامه همراه ما باشد .

توضیح کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

داوطلبانی که در کنکور دکتری 98 ثبت نام کرده اند لازم است که در روز های قبل از برگزاری آزمون دکتری 98 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام نمایند . داوطلبان آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد لازم است فقط یک کارت ورود به جلسه که توسط سازمان سنجش منتشر می شود را دریافت نمایند . زمان احتمالی انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری در اسفند ماه خواهد بود که زمان دقیق انتشار به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش و بخش اخبار تحصیلی سایت همکلاسی اطلاع رسانی میشود . با توجه به اینکه مرحله دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری مرحله ی مهمی محسوب می شود در این بخش به معرفی کامل مطالب مرتبط با کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خواهیم پرداخت .


کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98


زمان و روش دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

همان طور که در بخش اول توضیح داده شده زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 احتمالا در اسفند ماه می باشد که زمان دقیق انتشار پس از مشخص شدن در این بخش اعلام می شود . داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور دکتری 98 لازم است که با مراجعه به سایت سازمان سنجش به ادرس sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات درخواستی توسط سیستم کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند . درصورتی که اطلاعات ثبت نامی خود را گم و یا فراموش کرده اید با عضویت در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش میتوانید اطلاعات لازم جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 را دریافت نمایید . ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

پس از انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 هر یک از داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند . اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه از نظر ویراش شامل دو دسته است . دسته ی اول مربوط به اطلاعاتی است که بصورت اینترنتی قابل ویرایش است و دسته ی دوم مربوط به اطلاعاتی مانند عکس ، گروه آزمایشی و حوزه امتحانی که بصورت اینترنتی نمیتوان ویراش کرد و برای اصلاح این موارد باید به باجه های رفع نقص که از سوی سازمان سنجش اعلام می شود مراجعه و مورد یا موارد اشتباهی را اصلاح نمایید . بخش مهمی از ویرایش مربوط به ویرایش معدل دانشجویان ترم اخر دوره های کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای هستند . بدین صورت که اگر تا تاریخ 97/11/31 فارغ التحصیل میشوید لازم است معدل مدرک خود را وارد نمایید و در صورتی که تا تاریخ 98/6/31 فارغ التحصیل می شوید لازم است میانگین نمرات واحد های درسی گذارنده خود را وارد نمایید . لیست باجه های رفع نقص پس از انتشار از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام میشود .
اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :