02 اسفند 1396
مطلب مشاوره ای

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم ریاضی یا انسانی

special

یکی از سوالاتی که ممکن است برای داوطلبان رشته های ریاضی و انسانی به وجود آید این است که میتوان در کنکور رشته ی تجربی شرکت نمود . در این پست سعی خواهیم کرد به این سوالات پاسخ دهیم.

مشاوره شرکت در کنکور تجربی با دیپلم ریاضی یا انسانی

شاید کسانی که دیپلم ریاضی ، دیپلم انسانی و یا دیپلم فنی دارند مایل به شرکت در کنکور تجربی باشند  در اینجا چندین سوال برای داوطلبان رشته های انسانی ، ریاضی و فنی برای شرکت در کنکور تجربی به وجود می آید.

کسی که فارغ التحصیل رشته ی ریاضی است ایا می تواند درکنکور تجربی شرکت کند؟

ایا کسی که فارغ التحصیل رشته ی انسانی است میتواند درکنکور تجربی شرکت نماید؟

و یا دیپلمه رشته های فنی مجاز به شرکت در کنکور تجربی هستند

ایا رشته ی تحصیلی در دبیرستان ارتباطی با کنکور دارد یانه  

 

این دسته ازسوالات در مدل های متفاوت بسیار متداول هستند هرچند که از لحاظ قانون برای ان ها جوابی تقریبن یکسان وجود دارد و در این مطلب براساس اولویت تقاضاها به بررسی ان ها میپردازیم. در این پست در رابطه با سوالات در مورد شرکت در کنکور سراسری با دیپلم غیر یکسان به طور کامل توضیح داده شده است .

 

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم ریاضی یا انسانی

 

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم ریاضی یا دیپلم انسانی

متداول ترین سوال این است که  ایا فارغ التحصیلان رشته های نظری انسانی و ریاضی حق شرکت در کنکور سراسری تجربی را دارند یاخیر؟

پاسخ این سوال مثبت است

تمامی دانش اموزانی که فارغ التحصیل رشته های انسانی و ریاضی هستند حق شرکت در کنکور سراسری تجربی را دارند .به کلمه ی فارغ التحصیل دقت کنید .منظور از فارغ التحصیل داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هست و تنها مدرک دیپلم کافی نیست. در واقع شما با داشتن مدرک پیش دانشگاهی از لحاظ قانونی توانایی شرکت در تمام 5 کنکور را دارید(ریاضی/تجربی/انسانی /هنر/زبان)

مدرک پیش دانشگاهیم رو نتونستم تاخرداد کامل کنم

داوطلبانی هم که  مدرک پیش دانشگاهی خود را تا خرداد سال کنکور کسب نکرده اند اگر تا شهریور همان سال مدرک را کسب کنند مجاز به ورود دانشگاه به شرط پذیرفته شدن در کنکور هستند.

مدرک پیش دانشگاهیم رو  تا اخر شهریور هم نتونستم  به دست بیارم

داوطلبانی که ورودی بهمن هستند  اگر تا دی ماه مدرک خودشون رو کامل کنند مجاز به ورود به دانشگاه هستند اما داوطلبان ورودی مهر نمیتوانند ترم اول را در نیم سال اول تحصیلی بگذرانند.

چند راه برای دسته ی دوم داوطلبان یعنی ورودی مهر وجود دارد

اول ازهمه اینکه اگر در دانشگاه غیر روزانه پذیرفته شدن باید به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند ثبت نام کنند و ترم اول رو مرخصی بگیرند.و تا دی ماه مدرک پیش دانشگاهی خودشون رو کامل کنند.توجه داشته باشید که شهریه ثابت دانشگاه به ازای یک ترم مرخصی باید از ترم بعدی که وارد دانشگاه میشید یعنی بهمن ماه باید پرداخت شود.اما به دلیل انتخاب واحد نکردتون در ترم اول شهریه انتخاب واحد وجود ندارد.

اما دسته ی دوم داوطلبانی هستند که در دانشگاه روزانه پذیرفته شدند

این دسته از داوطلبان باید با دقت بیشتری پیگیر کار باشند تا بتوانند یک ترم مرخصی بگیرند زیرا اگر مرخصی برای ان ها ثبت نشود از کنکور سراسری سال اینده محروم میشوند و هم سطح با داوطلبانی  میشنود که در دانشگاه روزانه پذیرفته شدند و به دلیل علاقه نداشتن به رشته یا دانشگاه پذیرفته شده از ادامه ی تحصیل در ان دانشگاه صرف نظر کرده اند .

ایا شرایط من که فقط دو واحد از پیش دانشگاهی رو اخذ نکردم با دانشجویی که چندین واحد اخذ نکرده  است یکسان است؟

ممکن اسن یک سری دانشگاه ها به دلیل این که برای مثال شما درسی دو واحدی را با نمره ی  نزدیک به 10 پاس نکرده اید شما رادر  ثبت نام کنند و بعد از اینکه دی ماه درس مزبور را گذراندید پرونده ی شما را کامل کنند اما این کار توصیه نمیشود

زیرا ممکن است بعد از گراندن یک ترم با صرف وقت و هزینه نتوانید در ازمون دی ماه موفق شوید و مجبور به انصراف خواهید شد دوما ممکن است بعد از گذراندن ترم  با رد کردن ترم اول شما و حساب کردن شما به عنوان دانشجوی ترم دوم موافقت نکنندو کارنامه ی شما رو به تاریخ دی ماه رد کنندنه شهریور. و باز هم زحمت یک ترم شما به هدر میرود.

ترس از رد شدن در امتحانات دی ماه مثل شهریور را دارم

دانش اموزانی که در امتحانات شهریور خود به هر دلیلی موفق نمیشوند باید این موضوع را بدانند که بعد از ثبت نام کردن در مدارس بزرگسالان شما مانند مدرسه ی خود نمره ی مستمر  دارید و دانش اموزانی که بصورت غیر حضوری در مراکز بزرگسالان تحصیل میکنند نمره ی مستمر برایشان  رد میشود پس شانس قبولی بسیار بالا تری را نسبت به شهریور دارند

 

 

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

تمام  این موارد ویژه ی دانش اموزان رشته های نظری بود  اما دانش اموزان رشته های فنی برای شرکت در ازمون سراسر مثلا تجربی چه مراحلی را باید طی کنند

هیچ یک از دانش اموزان فنی که مدرک دیپلم فنی را دارند اجازه شرکت در این ازمون را ندارند زیرا یکی از شرایط مهم شرکت در این ازمون یعنی داشتن مدرک پیش دانشگاهی را ندارند .تنها راه حق شرکت این دسته از داوطلبان داشتن مدرک فوق دیپلم یاهمان کاردانی  است.

 

 

تمام موارد ذکر شده جنبه ی قانونی این کار بود و اما جنبه ی مهم تر این کار یعنی توانایی مطالعه و موفقیت در کنکوری که به دروس ان اشنایی چندانی نداریم

داوطلبان کنکور تجربی که فارغ التحصیل رشته ی ریاضی هستند در دوران دببرستان نسبت به رشته های دیگر ارتباط درسی بیشتری با تجربی داشته اند و در دروس عمومی و شیمی و قسمتی از ریاضیات و فیزیک اشتراک دارند اما دانش اموزان رشته انسانی  و بخصو ص رشته های فنی اشنایی کمتری با منابع کنکور تجربی دارند   و به مطالعه و تلاش بیشتری نسبت به بقیه دارند البته کسب رتبه ی مطلوب برای این دسته از دانش اموزان کار اصلا بعیدی نیست  و تنها به پشت کار و مطالعه و برنامه ریزی صحیح ان ها بستگی دارد. در صورتی که یک بار بار کنکور پذیرفته شده اید تصمیم به شرکت دوباره در کنکور هستید به پست شرکت دوباره در کنکور سراسری مراجعه نمایند همچنین می توانید از پست بهترین منابع کنکوری نیز دیدن نمایید

 

 اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :

غلامرضا شکری
04 آذر 1397

سلام من دیپلم تجربی دارم میخوام کنکور انسانی بدم می خوام بدونم سوابق تحصیلی بازم تاثیر داره؟؟؟؟

رضا
25 آبان 1397

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما ، سوالی داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنید من دیپلم علوم انسانی و مدرک پیش دانشگاهی علوم انسانی رو دارم و مدرک کارشناسی یکی از رشته های علوم انسانی رو دارم و در حال حاضر دانشجوی ترم ۶ رشته حقوق هستم سوالم اینه آیا می تونم امسال برای کنکور رشته تجربی شرکت کنم ؟ و برای قبولی در رشته پزشکی مانع نمیشن ؟با تشکر .

محمد معصومی نیا
22 آبان 1397

آیا دیپلم کار دانش می تواند کنکور انسانی دهد

آرامه حقانی
11 آبان 1397

من دیپلم علوم انسانی دارم و پیش دانشگاهی هم مدرکشو دارم .و الان می‌خوام رشته مامائی بخونم میشه راهنمایی کنید که امکانش هست من این رشته رو بخونم چیکار باید بکنم هیچی نمیدونم

Sedighe
10 آبان 1397

سلام خسته نباشید من امسال دوازدهمم و دیپلم و انسانی میگیرم میتونم کنکور تجربی بدم؟؟ میگن نمیشه و این قانون فقط برای نظام قدیم بود، درسته؟؟

فاطمه
09 آبان 1397

با عرض سلام و وقت به خیر من مدرک پیش دانشگاهی انسانی دارم ولی اصلا کاری به مدرکم ندارم میخوام از اول رشته ی ریاضی نظام جدید رو بخونم ایا امکانش هست ؟ لطفا راهنمایی کنید .

Maryam_fm
06 آبان 1397

سلام، اگه دانشجوی دانشگاه پیام نور باشیم ترم 4و با معدل کل 17 تو کنکور ثبت نام کنیم و قبول بشيم و بخوایم تو دو رشته همزمان تحصیل کنیم امکانش هست

میلاد
06 آبان 1397

سلام من رشته تجربی خوندم حالا میخام کنکور انسانی شرکت کنم ایا باید درس های انسانی رو پاس کنم یا نه مشکلی ندارم ؟؟؟

حانیه
02 آبان 1397

سلام ببخشید من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارم و میخوام در کنکورانسانی98شرکت کنم باید دروس پیش انسانی رو پاس کنم یا خیر و فقط ذکر کردن در فرم شرکت در کنکور کافیه یا مراحل دیگه ای داره؟؟؟واینکه آیا قبولی در دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور انسانی ببشتره یا تجربی ؟؟؟؟

فائزه
01 آبان 1397

با سلام و خسته نباشید... من دیپلم تجربی دارم و میخوام کنکور انسانی بدم.. اما سوابق تحصیلی انسانی رو ندارم یعنی اونا 20 درصد قطعا از من جلو هستن.. آیا میشه امتحان نهایی رشته ی انسانی رو داد...

زهرا
28 مهر 1397

سلام خسته نباشید کسی که دوازدهم ریاضیه میتونه کنکور تجربی بده ؟ چیزی تغییر کرده تا الان ؟

مسعود صبوری فرد
28 مهر 1397

سلام بنده فوق دیپلم مکانیک خودرو دارم آیا میتونم با این مدرک کنکور تجربی بدم ؟ برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی تجربی هم ثبت نام کردم و اونم میگیرم . میشه بنده رو راهنمایی کنید آیا با مدرک پیش دانشگاهیی تجربی میتونم کنکور بدم ؟

شهرام
25 مهر 1397

سلام خدمت استادان بزرگوار من دوازدهم رشته ی انسانی هستم می تونم کنکور ریاضی امتحان بدم

ماردین
04 آبان 1397

سلام خسته نباشید من لیسانی کامپیوتردارم ودیپلم فنی ایا میتونم واس تجربی شرکت کنم واس رشته پزشکی یاپرستاری بخونم .از اموزش وپرورش اینجا پرسیدم میگن نمیشه باید بری پیش دانشگاهی بخونی ودرسای سال اول ودومم بخونی ولی من که کاردانی وکارشناسیم گرفتم خواهشآ سردرگم شدم توضیح میدید

رباب
21 مهر 1397

سلام من من سال دوازدهم هستم و رشتم ریاضیه آیا میتونم در کنکور 98 تجربی شرکت کنم؟

فاطمه
21 مهر 1397

سلام ِآِیا دانشجوی دکتری رشته ای که هر سه مقطع را در دانشگاه سراسری گذرانده است می تواند مجددا کنکور تحربی شرکت کند؟ و پزشکی روزانه قبول شود؟ یا به دلیل استفاده از خدمات رایگان آموزشی قادر به استفاده محدد از آموزش رایگان در رشته پزشکی در دوره روزانه نیست؟

Gomnam
19 مهر 1397

سلام من دیپلم فنی دارم و از کاردانی گرافیک انصراف دادم من میتونم کنکور انسانی شرکت کنم(سراسری روزانه البته) مدرک پیش دانشگاهی هم ندارم

رضا
21 مهر 1397

سلام من دیپلم کامپیوتر کاردانش دارم،کاردانی کامپیوتر،لیسانس کامپیوتر،فوق مدیریت رو هم دارم الان میخوام کنکور تجربی بدم سوالم اینه که در کنکور سال 98 میتونم در رشته تجربی شرکت کنم یا خیر؟

Farhad Jodary
18 مهر 1397

سلام من ریاضی می خونم ولی می خوام کنکور تجربی بدم می خواستم بپرسم که در نظام جدید قانون تازه ای ناومده؟

pic
همکلاسی
18 مهر 1397

سلام خیر

راحیل
18 مهر 1397

سلام با دیپلم انسانی میشه رشته پزشکی امتحان داد.

pic
همکلاسی
18 مهر 1397

سلام بله میتونید

علی رحمانی
15 مهر 1397

سلام وقت بخیر خسته نباشین یه سوال داشتم من دیپلم ریاضی دارم ولی مدرک پیش دانشگاهی ندارم به جای مدرک پیش دانشگاهی فوق دیپلم معماری دارم از دانشگاه ازاد ایا با این شرایط می تونم کنکور تجربی شرکت کنم ؟ ممنون میشک راهنمای کنید.

pic
همکلاسی
16 مهر 1397

سلام بله میتونید

زهرا
14 مهر 1397

سلام من دهم هستم وانسانی میخونم میخواستم بدونم که با دیپلم انسانی میتونم کنکورتجربی شرکت کنم یعنی زمانی که دوازدهمم تموم شد چون من ششم خواندم ومیگویند کسانی که ششم خواندند با معدل وارد دانشگاه میشوند یعنی پیش دانشگاهی نداریم

pic
همکلاسی
16 مهر 1397

سلام بله میتونید

Sogand
13 مهر 1397

سلام ببخشید من نظام قدیم نیستم ما پیش دانشگاهی نداریم یعنی نمیتونم از رشته ریاضی کنکور تجربی رو هم بدم ؟ هیچ راهی وجود نداره ؟

pic
همکلاسی
16 مهر 1397

سلام بله میتونید

حمید
13 مهر 1397

سلام با داشتن دیپلم فنی اگر بخایم کنکور تجربی شرکت کنیم تنها راهش گرفتن فوق دیپلمه .... قبلا ک پیش دانشگاهی بود میشد که با گرفتن پیش دانشگاهی شرکت کرد حالا ک قوانین تغییر کرده راهی نیست؟

الهام
10 مهر 1397

سلام من لیسانس معماری دارم میتونم کنکور تجربی شرکت کنم ؟

فواد
03 آبان 1397

با عرض سلام ..بنده دیپلم کاردانش نقشه کشی صنعتی دارم...ودرحال حاضر فارق التحصیل کارشناسی ارشد مکانیک جامدات هستم...سوال بنده این هستش ایا درکنکور۹۸ تجربی میتوانم شرکت بکنم ..یا نه باید حتما پیش دانشگاهی بگیرم...ممنون میشم راهنمای بفرماید تشکر

Roya
10 مهر 1397

سلام من رشتم انسانیه نظام قدیم هستم امسال چون یکسال ترک تحصیلی داشتم بزرگسالان رفتم و اونجا درساشون ترمیه و من تا دی ماه تموم درسای سومم پاس میشه و از بهمن تمام درسای پیش رو میتونم پاس کنم و کنکور ۹۸ بدم ولی میخوام تغییر رشته بدم رو تجربی میشه بگید باید چ مراحلی طی کنم ؟ شنیدم میگن دیپلم انسانی داشته باشی پیش دانشگاهی رو باس تجربی بخونی تا کنکور تجربی بتونی بدی درست؟

Ali.y
09 مهر 1397

سلام ، ممنون از سایت خوبتون میخواستم ببینم اگر کنکور تجربی بدم میتونم تو انتخاب رشتم رشته ی معماری رو انتخاب کنم یا نه لطفا پاسخ بدید خیلی واسم مهمه . ممنون ?

مريم
14 مهر 1397

سلام من ديپلم تجربي دارم و پيش رو نخوندم ميتونم پيش انساني بخونم بعد تو كنكور انساني٩٨ شركت كنم

?
07 مهر 1397

درود،از مطلبتون متوجه شدم كه با داشتن ديپلم و پيش تجربي ميشه كنكور انساني داد.ميشه همزمان دو كنكور تجربي و انساني رو داد؟همزمان سه كنكوره زبان و انساني و تجربي چطور؟

pic
همکلاسی
09 مهر 1397

سلام همزمان فقط میتونید علاوه یکی از سه رشته ریاضی و انسانی و تجربی در هنر و زبان نیز شرکت کنید

مریم
05 مهر 1397

و شنیدم که میگن کسایی که دیپلم فنی یا کاردانی دارن باید یه یسری از درسا رو قبل از کنکور پاس کنن . صحت داره چنین چیزی؟

مریم
05 مهر 1397

سلام من دیپلم فنی دارم ولی مدرک پیش رشته انسانی هم دارم میتونم کنکور تجربی بدم؟؟؟ کاردانی ندارم

pic
همکلاسی
06 مهر 1397

سلام بله میتونید

حمیده
02 آبان 1397

سلام من هم مثل شماهستم.چجوری میشه باپیش دانشگاهی انسانی توکنکورتجربی شرکت کرد؟

مسعود
02 مهر 1397

سلام من فارق التحصیل تجربی(نظام قدیم)هستم، و میخوام ک برای سال ۹۸ در کنکور انسانی شرکت کنم،چنین کاری ممکنه؟ چون میگن این قانون ک با داشتن دیپلم و پیش دانشگاهی میشد توی هر کنکوری(انسانی،ریاضی،...) شرکت کرد واسه پارسال بوده و امسال چنین قانونی وجود نداره!! خواستم بدونم منی فارغ التحصیل تجربی‌ام،واس سال ۹۸ میتونم تو کنکور انسانی شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام میتونید شرکت کنید

وحید
02 مهر 1397

سلام وقت شما بخیر بنده دیپلم ریاضیو در سال 87 و مدرک پیش رو سال بعدش دریافت کردم و قصد دارم در کنکور نظام قدیم شرکت کنم. درضمن معدل خوبی کسب نکرده بودم. خواستم بپرسم که فقط باید نمرات دیپلم رو ترمیم کنم یا اینکه پیش رو هم شامل میشه؟ درضمن لازمه که امتحان زیست رو هم بدم یا اینکه فقط شیمی و فیزیک و ریاضی رو ترمیم کنم؟

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام دروس مشترک سوم و پیش رو میتونید ترمیم کنید

کنکوری
02 مهر 1397

سلام . من با دیپلم ریاضی و پیش دانشگاهی ریاضی می خواستم تجذبی شرکت کنم آیا با نداشتن سابقه ی تحصیلب زیست درصد کنکورم از 100 درصد حساب میشه و ملاکه یا چون سابقه ی تحصیلی ندارم از 75 درصد؟

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام از 100 حساب میشه

هنگامه
01 مهر 1397

سلام من دانشجو رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نورهستم ایا میتونم کنکور تجربی بدم سال98؟واگرجواب مثبته ایا باید قبل از ثبتنام برای کنکور به جای خاصی مراجعه کنم و اطلاع بدم میخوام با شرایط الانم کنکور تجربی بدم؟یاخیر فقط برای کنکور تجربی شرکت کنم کفایت میکنه؟وایا باید از دانشگام انصراف بدم قبل کنکور یا نیازی نیست؟

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام بدون مشکلی میتونید شرکت کنید

زهرا
01 مهر 1397

سلام من دیپلم تجربی دارم پیش دانشگاهی رو هم دارم و قبول شدم ولی الان میخوام تغییر رشته بدم به انسانی. آیا لازمه که دروس انسانی رو امتحان بدم؟ با توجه به تاثیر قطعی معدل در کنکور ۹۸ به ضررم نمیشه؟

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام خیر نیازی نیست

Mehrdad
01 مهر 1397

سلام من دیپلم تجربی دارم و امسال کنکور داشتم رتبم خراب شد ولی چون به ادبیات فارسی علاقه داشتم رفتم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کردم. سوالم اینه که میخوام علاوه براینکه برم به این داشنگاه برای سال دیگه هم کنکور بدم، کنکور انسانی. و اگه رتبم بهتر شد همین رشته رو برم به دانشگاه دولتی. به نظر شما میشه این کارو کرد؟؟ لطفاً زود جواب بدید. ممنون

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام بله میتونید

Zahra
31 شهریور 1397

سلام. دوازدهم رشته معارف هستم گفتن کنکور معارف ازانسانی جدانیست فقط درس تاریخ وعربی این دو درس اختصاصی معارف خودشه میشه با دیپلم معارف کنکور انسانی فقط بدم بدون این دروس اختصاصی معارف؟؟

سعید عباس زاده
31 شهریور 1397

سلام من رشتم انسانی بود -کنکور تجربی دادم دانشگاه آزاد قبول شدم پرستاری - ولی رفتم ثبت نام گفتند مدرکت انسانیه نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام از نظر سازمان سنجش شما میتونید ثبت نام بشید

احمدرضا
30 شهریور 1397

با سلام. من دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ی ریاضیو گرفتم و می خوام تو کنکور تجربی شرکت کنم . ایا برای شرکت تو کنکور تجربی لازمه که پیش دانشگاهی تجربی رو بگزرونم ؟ یا کتاب خاصیو پاس کنم؟ با تشکر از سایت خوبتون

pic
همکلاسی
01 مهر 1397

سلام خیر لازم نیست

شقایق
29 شهریور 1397

سلام من رشتم انسانی وامسال دوازدهم هستم پیش دانشگاه هم نداریم من میتونم کنکور تجربی بدم؟

pic
همکلاسی
30 شهریور 1397

سلام بله میتونید

پارسا
27 شهریور 1397

باسلام دیپلم انسانی نظام قدیم سال۷۶ هستم دوره ما پیش دانشگاهی نبود فقط سال چهارم بجاش داشتیم لیسانس دانشگاه دولتی هستم بااین شرایط آیا میتونم کنکور تجربی شرکت کنم آیا نیاز به گذراندن دوره پیش دارم؟ معدلم بالای۱۸ بوده آیا موثره؟

pic
همکلاسی
29 شهریور 1397

سلام خیر نیازی به گزراندن دوره پیش نیست و معدل برای شما تاثیری نداره و ملاک کنکور سراسری است

بهناز
27 شهریور 1397

سلام من دیپلم ریاضی و پسش ریاضی و دیپلم کاردانش دارم ایا میتونم برا شرکت در کنکور ۹۸ تجربی از دیپلم کلردانشم استفاذه کنم؟

pic
همکلاسی
29 شهریور 1397

سلام بله میتونید

مهشید
26 شهریور 1397

سلام من دیپلم ریاضی دارم میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
27 شهریور 1397

سلام بله میتونید

..
26 شهریور 1397

سلام خسته نباشید من دیپلم و پیش انسانی دارم امسال هم کنکور دادم و رتبم هم خوب شد ولی می‌خوام کنکور تجربی بدم آیا باید درسی پاس کنم و اگر میتونم لطف کنید بگید ب چ صورتی باید این کارو بکنم و آیا سهمیه من برا کنکور تجربی باز هم لحاظ میشه یا ن ؟ ممنون میشم کمکم کنید

pic
همکلاسی
26 شهریور 1397

سلام شرایط خاصی نداره و میتونید شرکت کنید

majid
24 شهریور 1397

سلام خسته نباشید من دیپلم انسانی دارم معدلم پایینه میخوام دیپلم تجربی کنکور ۹۸شرکت کنم آیا میشه ثبت نام کنم و آیا با اینکه معدلم پایینه اگه بخونم امیدی هست قبول بشم؟تو رشته پزشکی سن ملاک هست یا نه؟ من متولد ۷۱ هستم با تشکر

pic
همکلاسی
27 شهریور 1397

سلام ترجیحا در ترمیم معدل شرکت کنید و سقف سنی برای قبولی در پزشکی نداریم

علی
23 شهریور 1397

سلام من دیپلم ریاضی و پیش دانشگاهی دارم و معدلم خوب نبود بهتر ایا بهتر است که دیپلم مجدد تجربی با نمره خوب بگیرم‌ در امتحانات دی ماه یا خیلی نیازی نیس برای تاثیر مثبت در کارنامه کنکورم برای دیپلم ۱۹ درصد و برای پیش ۳/۵ درصد بود ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و ممنون از سایت خوبتون

pic
همکلاسی
27 شهریور 1397

سلام با دیپلم خودتون در ترمیم معدل شرکت کنید

shiva
23 شهریور 1397

سلام خسته نباشید یه سوال دارم من رشته انسانی خوندم و دانشگاه پیام نور رشته ی علوم اجتماعی ۴ترم درس خوندم ولی علاقه به پزشکی دارم میخوام بدونم میتونم واسه ی تجربی کنکور بدم؟

pic
همکلاسی
23 شهریور 1397

سلام بله میتونید

s
22 شهریور 1397

عذر میخام سلام ممکنه امسال سازمان سنجش بگه فقط افرادی ک دیپلم تجربی دار میتون در کنکور تجربی شرکت کنن؟؟؟؟من دیپلم انسانی دارم شروع کردم برای تجربی بخونم کلی میترسم

pic
همکلاسی
23 شهریور 1397

سلام تا کنون چنین چیزی از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است

علیرضا
21 شهریور 1397

سلام،ببخشید من سالها پیش دیپلم انسانی گرفتم دهه شصتیم، آیا الان میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟اگر آره الان که گفتند معدل تاثیر گذار هست ،برای ما چجوری تاثیر میدن؟یعنی ما رو هم با بقیه می سنجند؟با توجه به اینکه معدلم پایینه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

pic
همکلاسی
21 شهریور 1397

سلام بله میتونید شرکت کنید و معدل برای شما تاثیر نداره

زهرا
12 شهریور 1397

سلام..من دیپلم انسانی دارم و امسال کنکور دادم..انتخاب رشته کردم و قطعا روزانه میارم و میخوام تا مقطع دکتری بخونم..ولی آیا من بعدا میتونم کنکور تجربی بدم و روزانه بیارم یا باید روزانه نباشه؟

pic
همکلاسی
16 شهریور 1397

سلام بعدا هم میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید

Melika
10 شهریور 1397

سلام من کلاس یازدهم ریاضی ام میتونم کنکور تجربی بدم؟ بعد سال دوازدهم مدرک پیش دانشگاهی میده؟ واسه نظام جدید‌ چجوریه؟ لطفا جواب بدید

pic
همکلاسی
11 شهریور 1397

سلام شما با دیپلم ریاضی میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید

علیرضا
07 شهریور 1397

باسلام مخاستم بدونم دیپلم انسانی سال ۸۶ گرفتم میتونم تجربی کنکور بدم علاقه شدیدی دارم

علیرضا
07 شهریور 1397

با سلام من مدرک انسانی دارمسال۸۵گرفتم‌علاقه شدیدی ب پزشکی دارم‌میخام کنکور تجربی بدم‌چکار باید بکنم خاهشا راهنماییم کنین

نیما
06 شهریور 1397

سلام بنده مدرک دیپلم رو دارم ولی پیش دانشگاهی رو‌ممکنه شهریور هم قبول نشم و ب دی ماه برسه/ درصورت قبولی در دیماه میتونم سال ۹۸کنکور بدم؟ چه شرایطی ایجاد میشه؟ توضیح کامل بدین ممنون

pic
همکلاسی
06 شهریور 1397

سلام بله میتونید شرکت کنید

pic
همکلاسی
06 شهریور 1397

سلام بله میتونید شرکت کنید

سعيد
06 شهریور 1397

سلام من ديپلم رياضي دارم ميخوام كنكور تجربي بدم مي خواستم بدونم كه در دروسي كه بارشته تجربي مشترك نيستيم تاثير سوابق تحصيلي اون درس در كنكور ٩٨به چه صورت هستش ؟مثلا درس زيست شناسي

pic
همکلاسی
06 شهریور 1397

سلام در این دروس فقط نمره کسب شده در کنکور محاسبه میشه

محمدقهری
05 شهریور 1397

سلام ببخشید من یک سوال خارج از موضوع دارم. من در رشته انسانی تحصیل میکنم آیا میتونم بعد از گرفتن دیپلم دوباره یک دیپلم دوم تجربی در آموزشگاهای روزانه یا شبانه بگیرم؟باتشکر

pic
همکلاسی
06 شهریور 1397

سلام بله میتونید

محمدعلی
31 امرداد 1397

سلام خستع نباشیدخواستم بدونم بادیپلم کاردانش میشه کنکورانسانی شرکت کردیابایددیپلم مجددگرفت؟ازآموزش پرورش منطقمون پرسیدم میگن میشه ولی بعضیامیگن نمیشه چکارکنم؟

pic
همکلاسی
03 شهریور 1397

سلام باید مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی رو اخذ کنید تا بتونید شرکت کنید

امیرحسین
29 امرداد 1397

سلام من امسال دوازدهم بخونم رشته ریاضی هستم اگه سال ۹۸ کنکور تجربی بدم سوابق تحصیلی رسته ریاضی رو حساب میکنن منظورم اینه که نهایی های ریاضی رو برا کنکور حساب میشه ؟

pic
همکلاسی
30 امرداد 1397

سلام بله محاسبه میشه

امیرحسین
27 امرداد 1397

سلام من امسال دوازدهم بخونم رشته ریاضی هستم میتونم سال ۹۸ کنکور تجربی بدم؟

pic
همکلاسی
28 امرداد 1397

سلام بله میتونید

محدثه
27 امرداد 1397

سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم برای کنکور امسال هم تجربی کنکوربدم هم هنر؟؟

pic
همکلاسی
28 امرداد 1397

سلام بله میتونید

کیمیا
24 امرداد 1397

سلام من دیپلم حسابداری دارم میتونم کنکور انسانی بدم؟؟؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین

pic
همکلاسی
26 امرداد 1397

سلام بله میتونید

s
23 امرداد 1397

عذر میخام میخام بدونم ظرفیت دانشگاه های برلی نظام قدیم کم شده راسته؟؟؟

pic
همکلاسی
24 امرداد 1397

سلام خیر

s
23 امرداد 1397

سلام هسته نباشی میخام بدون الان من در کنکور تجربی شرکت کنم با دیپلم و پیش انسانی مشکلی برای دانشگاه هم ک اگر سال ۹۸تو رشته تجربی قبول بشم پیش نمیاد؟؟؟؟

pic
همکلاسی
24 امرداد 1397

سلام خیر مشکلی پیش نمیاد

سارا
23 امرداد 1397

سلام خسته نباشید من لیسانس زبان از دانشگاه دولتی خوندم میخام برای کنکور تجربی امتحان بدم ایا میتونم دوباره از دانشگاه دولتی استفاده کنم؟؟

pic
همکلاسی
24 امرداد 1397

سلام بله میتونید

نرگس
22 امرداد 1397

با سلام ،من فارغ التحصیل رشته ریاضی هستم میخاستم امسال در کنکور تجربی شرکت کنم میخاستم بدونم که آیا سوابق تحصیلیم در نظر گرفته میشه با توجه به اینکه رشتم ریاضی بوده ،ممنون میشم پاسخ بدین

pic
همکلاسی
23 امرداد 1397

سلام بله شامل میشه

s
21 امرداد 1397

سلام خسته نباشي من ديپلم و پيش انساني دارم ميخام كنكور ٩٨ تجربي شركت كنم؟ايا من ٩٨دولتي قبول بشم تو مدركم درج ميشه ديبلم انساني بوده ؟؟يا منم شرايط مثل بچهاي ديپلم تجربيه؟؟؟؟

pic
همکلاسی
22 امرداد 1397

سلام با مدرک انسانی هم میتونید در کنکور تجربی شزکت کنید

مرتضایی
18 امرداد 1397

سلام خداقوت...من دیپلم تجربی دارم امابه دلایلی تغییررشته ب انسانی دادم وپیشموانسانی خوندم آیامیتونم کنکورتجربی بدم؟؟؟ ممنون میشم جوابمو بدین ســـپاس?

pic
همکلاسی
18 امرداد 1397

سلام بله میتونید

فاطمه
16 امرداد 1397

سلام من دیپلم و پیش دانشگاهی انسانی دارم میتونم کنکور تجربی ۹۸شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
18 امرداد 1397

سلام بله

رسول روح الامینی
16 امرداد 1397

باسلام من دانشجوی روزانه مهندسی مکانیک هستم ایا میتونم بدون اینکه انصراف بدم در کنکور 98تجربی شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
16 امرداد 1397

سلام خیر

امیرحسین مقدادی راد
06 امرداد 1397

سلام الان داداشم حسابداری میخونه تو هنرستان میخواستم بدونم میتونه در مدارس شبانه تجربی ثبت نام کنه و در امتحانات خردادتجربی شرکت کنه تا همزمان دیپلم حسابداری و تجربی بگیره و کنکور تجربی بده

pic
همکلاسی
07 امرداد 1397

سلام خیر

شهریار
06 امرداد 1397

با سلام ایا با مدرک دیپلم انسانی میتوان پیش دانشگاهی تجربی شرکت کرد؟

pic
همکلاسی
06 امرداد 1397

سلام بله

سپهر
28 تیر 1397

سلام ببخشید من کنکوری ۱۴۰۰هستم این شرایط شامل منم میشه؟

pic
همکلاسی
29 تیر 1397

سلام سوالتون واضح نبود

نهال
28 تیر 1397

سلام من چندین باره سوال میکنم ولی ثبت نمیشه .لطفا این بار به سوالم پاسخ بدید. من پیش دانشگاهی ندارم چون رشتم فنی بوده و کاردانی روزانه و کارشناسی آزاد دارم.میتونم سال 98 در کنکور تجربی شرکت کنم ؟ هدفم قبولی در رشته پزشکی و یا پیراپزشکی در روزانه یا ازاد است

pic
همکلاسی
28 تیر 1397

سلام بلی میتونید

محمد
28 تیر 1397

باعرض سلام وخستنه باشبد خدمت دست اندکاران عزیزهمکلاسی قبل هرچیر میخواستم ازشما بابت این همه تلاش که به رایگان برای موفقیت فرزندان ایران میکنید سپاس گذاری کنم. سوالی ازخدمتتون داشتم میخواستم بدونم اگرکسی مدرک دیپلم فنی وپیش دانشگاهی علوم انسانی داشته باشه میتونه کنکور تجربی بده

pic
همکلاسی
28 تیر 1397

سلام بله میتونید

بهار
27 تیر 1397

سلام من دانشجوی پیام نور حسابداری هستم ،میتونم امسال تو کنکور تجربی 98شرکت کنم؟ باید پیش دانشگاهی تجربی بخونم؟ راهنمایی کنید لطفا

pic
همکلاسی
28 تیر 1397

سلام با دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ریاضی و انسانی نیز میتونین

حافظ
20 تیر 1397

عرض تحیت خدمت دست اندرکاران سایت وزین همکلاسی و دوستان هم اندیش بنده حقیر دیپلمه 91 ریاضی و کنکوری 92بودم . باتوجه به اینکه برای سال 98 قصد شرکت در کنکور تجربی را دارم و نظر به اینکه هم نظام جدید هست شش سه سه و هم نظام قدیم .. به صلاح هست در کدام شرکت و منابع را مطالعه کنم .

pic
همکلاسی
21 تیر 1397

سلام در سال 98 مشخص نیست که داوطلبان نظام قدیم آیا میتونن سوالات مربوط به نظام جدید را پاسخ بدن یا خیر لذا منابع نظام قدیم رو بخونین

مریم
20 تیر 1397

سلام . خسته نباشید من فارغ التحصیل رشته ریاضی ام . کنکور ۹۶ و ۹۷ در رشته تجربی شرکت کردم ولی با وجود تلاش با تخمین رتبه متوجه شدم رتبه ام به داروسازی نمیرسد. سوالم اینه آیا من میتونم دوباره در کنکور ۹۸ شرکت کنم و همون کتابهای قبلم را بخونم. تآثیر معدل برای من که فارغ التحصیل سال ۸۵ هستم چطور میشود. ممنون

pic
همکلاسی
20 تیر 1397

سلام میتونید شرکت کنید - تاثیر معدل برای همه ی داوطلبان به صورت یکسان محاسبه میشه

زهرا
18 تیر 1397

سلام خسته نباشید. امیدوارم سوالم رو پاسخ بدید. من سال دیگه کنکور تجربی دارم،آیا میشه همزمان باهاش انسانی هم کنکور بدم؟ یا نود و هشت تجربی امتحان بدم،نود و نه انسانی کنکور بدم و برم شبانه؟مثل اینکه یه رشته رو کسی پیام نور یا ازاد بخونه و سال بعد هم بتونه کنکور بده،اما اگه روزانه بخونه سراسری،سال بعد نمیتونه کنکور بده. من میتونم نود و هشت تجربی رو روزانه برم و سال بعد کنکور انسانی بدم و یه رشته شو شبانه بخونم؟البته اینو درصورتی میگم که دو تا رشته رو نشه یک سال امتحان داد.

pic
همکلاسی
19 تیر 1397

سلام همزمان نمیتونن در کنکور سه رشته اصلی ریاضی ، تجربی و انسانی شرکت کنید و فقط یکی رو میتونین انتخاب کنید

sahar
12 تیر 1397

امسال ميخام كنكور تجربي بدم و ديپلمم و پيشم انساني و ميگن نميتونم تو كنكور ٩٨شركت كنم چون فانون برداشتن شما منبع معتبري دارين ك من ميتونم كنكور تجربي بدم؟

pic
همکلاسی
12 تیر 1397

سلام وقت بخیر چنین مسئله ی که عنوان کردین تاکنون از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است

سحر
11 تیر 1397

سلام كنكور ٩٨ميخام شركت كنم ديپلم و پيش انساني دارم ايا ميشه كنكور تجربي داد؟؟

pic
همکلاسی
12 تیر 1397

سلام بله می تونین در کنکور 98 شرکت کنین

:/
08 تیر 1397

سلام من رشتم انسانیه میخام سال بعد کنکور تجربی بدم اما از چند نفر پرسیدم میگن باید مجددا امتحان بدم برایه دروس تجربی!!!!!واقعا اینطوره؟و اگع نیست میشه تنها با کتاب تستی دروس تخصصی تجربیو یاد گرفت و تست زد؟خیلی ممنون میشم جواب بدید واقعا ب مشکل برخوردم

pic
همکلاسی
10 تیر 1397

سلام خیر نیاز نیست و با دیپلم انسانی میتونین در کنکور تجربی شرکت کنین .

طیبه شجاعی
07 تیر 1397

سلام ان شاءالله وقتتون پر از خیر و نیکی باشه راستش من فارق التحصیل رشته ی انسانی،هستم اگر ان شاءالله به امید خدای بزرگ امسال دانشجوبشم می تونم کنار دانشجویی در یکی از زشته های انسانی در کنکور ریاضی شرکت کنم ؟؟ با توجه با این که کنکور 98 نظام قدیم یک بار دیگر بیشتر برگزار نمیشود ایا برای شرکت باید خود را با نظام قدیم تطبیق دهم یا نظام جدید ؟؟؟ خواهش میکنم پاسخ سوالم بدهید خیلی نگرانم

pic
همکلاسی
08 تیر 1397

سلام در صورتی که دانشجو هستید حق تحصیل همزمان در دو رشته را نخواهید داشت . هنوز در کنکور 98 مشخص نشده است داوطلبان میتوانند سوالات نظام جدید را پاسخ بدهند یا خیر

فرید
14 خرداد 1397

سلام سلام دانشجو روزانه دانشکده فنی تهران هستم آیا میتونم با انصراف از دانشگاه و اخذ دیپلم وپیش دانشگاهی تجربی در کنکور تجربی شرکت کنم از خدمت سربازی هم معاف هستم

pic
همکلاسی
15 خرداد 1397

سلام شرایط شرکت در کنکور سراسری به شرح زیر است دیپلم دوره ی چهار ساله نظام قدیم آموزش متوسطه - دارا بودن مدرک دوره ی پیش دانشگاهی - دارا بودن مدرک سه ساله ی دوره متوسطه دوم در نظام جدید ( مدرک و دیپلم پایه دوازدهم ) - داشتن مدرک کاردانی یا کاردانی پیوسته

آرتا
20 اردیبهشت 1397

سلام من فارغ التحصیل حسابداری پیام نور هستم. و دیپلم دبیرستان من انسانی هست. آیا من می تونم با همین دیپلم انسانی در کنکور تجربی شرکت کنم؟

حنانه جلالى
08 اردیبهشت 1397

وقتتون بخیر من ليسانس عکاسی دارم ولی عاشق ادبیاتم و میخوام برای رشته زبان و ادبیات فارسی کنکور بدم میخواستم بپرسم منابع کنکور ادبیات چه کتاب هایی هست و اینکه با زمینه ادبیات چه زیر شاخه های دانشگاهی وجود داره

دانا
23 فروردین 1397

با سلام.. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم انسانی رشته جغرافیا دانشگاه روزانه هستم..خدمت سربازی هم ندارم..یعنی کارت خدمت گرفتم..سوال من اینه آیا با دیپلم انسانی میتونم کنکنور سراسری تجربی امتحان بدم یا نه؟اگه قبول بشم میتونم رشته های پزشکی روزانه ادامه بدم.؟

الهه زارعی
08 تیر 1397

سلام خسته نباشین من فارغ التحصیل انسانی هستم و دارای مدرک کارشناسی سوالم اینکه میتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم چون از چن نفر پرسیدم گفتن که من باید برم مدرسه بزرگسالان پیش دانشگاهی تجربی رو بگیرم آیا این حرف صحت داره؟؟لطفا اگه مقدوره جواب بدین مرسی

سمیه
21 فروردین 1397

با سلام من دیپلم فنی کامپیوتر، فوق دیپلم و لیسانس کامپیوتر هستم،دو سوال خدمت شما داشتم: 1) آیا با این شرایط میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم؟ 2)آیا بنده که میخواهم در کنکور تجربی سال 98 شرکت کنم باید کتابهای جدیدی را که آمده اند بخوانم، یعنی طبق نظام جدید که دارای دو دوره آموزش متوسطه اول و متوسطه دوم هست باید بخوانم؟یا کتابهای دوره قدیم که پیش دانشگاهی هم داشت باید بخوانم؟

امیرحسین
19 اسفند 1396

با سلام من یازدهم مکانیک خودرو هستم ما پیش دانشگاهی نداریم و دیپلم میگیریم ایا میتونم در کنکور رشته انسانی شرکت کنم

زهره یوسفیان
15 اسفند 1396

سلام من دیپلم تجربی دارم کنکور ریاضی ثبت نام کردم الان برام پیام اومده دیپلم با رشته یکی نیست یا ویرایش کنید یا برای تایید یکو بفرسین من یکو فرستادم ولی هیچی نیومد برام یعنی ثبت نامم دچار کشکل شده؟؟یا همچین چیزی طبیعیه؟؟؟ توروخدا جواب بدین

فروزان
14 اسفند 1396

سلام، من دیپلم گرافیک دارم، خواستم برم پیش دانشگاهی تجربی برای پرستاری بخونم دیدم سخته، حالا هدفم شده رشته روانشناسی یا حقوق بدون کنکور، پیش دانشگاهی که خواستم ثبت نام کنم بهم گفتن شما هم باید دیپلمت تجربی باشه هم پیش دانشگاهیت تجربی باشه که بتونی پزشکی شرکت کنی، و اگه انسانی بخونی نمیتونی کنکور تجربی بدی، آیا این حرفا درسته؟ و گفتن حالا که تصمیمت انسانی شده، میتونی همون پیش دانشگاهی هنر که باهاش آشنایی داری شرکت کنی و کنکور انسانی بدی، آیا اینجوری میشه؟ من هدفم دانشگاه های بدون کنکور فقط هست، با پیش دانشگاهی هنر میتونیم بدون کنکور های رشته های دیگه رو شرکت کنیم مثل روانشناسی بدون کنکور یا حقوق بدون کنکور و یا حتی پیراپزشکی بدون کنکور، یا صرفا میتونم کنکور انسانی بدم تا قبول بشم؟؟؟؟ اگه جواب بدید ممنون میشم میخوام انتخاب رشته ی پیش دانشگاهیم بر اساس رفتن به دانشگاه های بدون کنکور باشه و وقت زیادی ندارم.

فروزان
10 تیر 1397

جواب سوال منم بدید لطفا. من الان پیش دانشگاهی هنر گرفتم ولی هیچ علاقه ای به رشته های زیر گروه هنر ندارم. قصد کنکور دادن هم ندارم. آیا دانشگاه های بدون کنکور برای رشته هایی مثل روانشناسی که زیر گروه انسانی هست یا رشته های زیر گروه تجربی میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه بشم؟؟

شیرین
09 اسفند 1396

سلام من پیش دانشگاهی ریاضی خوندم و در دانشگاه کارشناسی مهندسی شیمی خوندم.از سوالای بقیه دوستان متوجه شدم که میشه کنکور تجربی بدم.حالا سوالم اینه بنظر شما با دوره یک ساله میتونم موفق شم ؟از بازار کار رشته ی کارشناسیم اصلن راضی نیستم. ب نظرتون اینکه دوباره شروع کنم واز اول کنکور تجربی بدم تلف کردن عمرم نمیشه؟حساس میکنم دوستان دبیرستانم که در کنکور تجربی شرکت کردند الان وضعیت بهتری از نظر شغلی دارن. خ از این بابت ناراحت هستم.لطفا کمک کنید

Ibo
03 اسفند 1396

سلام من فوق دیپلم مکانیک رو دارم و دارمترم سوم کارشناسی هستم ایا میتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم و شرایطش چیه و باید چکار کنم

میلاد
27 بهمن 1396

سلام من دیپلم کار و دانش دارم ولی پیش دانشگاهی انسانی دارم آیا میتوانم در کنکور پزشکی شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
28 بهمن 1396

سلام بلی امکان پذیر می باشد

سارا
15 بهمن 1396

باسلام من کنکور تجربی ثبت نام کردم و الان منصرف شدم میخوام انسانی امتحان بدم ایا میشه ثبت نامم رو تغیییر بدم و انسانی ثبت نام کنم؟

علیرضا
17 بهمن 1396

بله سایت سنجش در اسفند ماه برای چند روز برای کسانی که میخواند ویرایش کنند یا ثبت نام نکردگان باز میشود

عاطفه
12 بهمن 1396

سلام. من دانشجوی ترم 4 عمران شبانه هستم. میخوام کنکور تجربی بدم. باید تغییر رشته بدم و دیپلم تجربی بگیرم؟ و اینکه آیا لازمه از دانشگاه انصراف بدم؟ و سوال اخرم اینکه ک مجازم دانشگاه ای دولتی رو بزنم بدون شهریه؟

علی
08 بهمن 1396

سلام .من دانشجوی روزانه یکی از رشته های علوم انسانی هستم امسال کنکور تجربی شرکت کردم ‌.کی باید از دانشگاه انصراف بدم ؟و امکانش هست که تجربی روزانه قبول شم اخه میگن فقط یه بار میتونی روزانه بری

pic
همکلاسی
09 بهمن 1396

سلام قبل 20 اسفند باید انصراف داده شود

امیر
03 بهمن 1396

سلام ببخشید من رشتم تجربیه میشه هم کنکور تجربی بدم هم کنکور فنی؟

ياشا
30 دی 1396

سلام.من دييلم كامبيوتر توكاردانش و فوق دييلم كامبيوتر و كارشناسي مهندسي كامبيوتر هستم.ميتونم تو كنكور تجربي شركت كنم?

pic
همکلاسی
03 بهمن 1396

سلام بلی میتونید

سيد
23 دی 1396

سلام ببخشيد با ديپلم كارودانش و پيش دانشگاهي انساني ميشه كنكور تجربي داد؟؟

pic
همکلاسی
27 دی 1396

سلام بلی میتوانید شرکت کنید

نوید
23 دی 1396

سلام من فوق دیپلم مکانیک از دسته فنی دارم می تونم کنکور تجربی بدم ؟؟

سینا
22 دی 1396

با سلام. من سال سوم و پیش دانشگاهی انسانی رو کاملا پاس کردم (نظام قدیم) حال اگه تو کنکور تجربی شرکت کنم و رشته ی پرستازی قبول بشم میتونم تحصیل کنم ؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین...

احسان
27 دی 1396

سلام ببخشید که مزاحمتون شدم من سال یازدهم انسانی هستم خب به دلایلی میخوام سال دوازهم رو در رشته تجربی تحصیل کنم خب چیکار باید انجام بدم آیا اینچنین اقدامی میتونه انجام بشه و ۴ تا از دروس اختصاصی تجربی رو باید بخونم یا نه اگه پیام منو خوندید لطفا جواب بدید خیلی برام مهمه لطفا شرایطشو به من یازهم انسانی که میخواد از سال آینده تجربی بخونه توضیح بدید. بسیار ازتون ممنون میشم. مرسی

pic
همکلاسی
27 دی 1396

سلام بلی می توانید

رامین
13 دی 1396

کسی که دیپلم انسانی داره و لیسانس یکی از رشته های انسانی رو هم گرفته حالا می خواد کنکور تجربی بده واسه پزشکی آیا می تونه باید چه کارایی دقیقا انجام بده ؟ ممنون جواب به ایمیل داده شود لطفا

pic
همکلاسی
27 دی 1396

سلام وقت بخیر مانعی برای شرکت شما وجود ندارد

علی
12 دی 1396

با سلام. من فارغ تحصیل رشته ریاضی هستم. و قصد دارم تو کنکور تجربی شرکت کنم. با توجه به پست بالا متوجه شدم میشه.حالا که میشه شرکت کرد ایا رشته هایی از شاخه تجربی هستن که نشه انتخابشون کرد به علت نداشتن دیپلم تجربی؟؟؟؟

سید محمد تقی فلاحی
01 دی 1396

با سلام خدمت دوستان بنده دارای دیپلم فنی{برق} نظام قدیم وفوق دیپلم حسابداری وکارشناسی نا پیوسته حسابداری می باشم ایا می توانم درکنکور تجربی شرکت نمایم با تشکر

pic
همکلاسی
06 دی 1396

سلام بلی این امکان برای شما وجود دارد .

ابراهیمی
25 آذر 1396

سلام من دیپلم رشته اقتصاد سال 66 هستم می توانم در رشته تجربی برای پزشکی شرکت کنم

pic
همکلاسی
06 دی 1396

سلام برای شرکت در کنکور تجربی مدرک پیش دانشگاهی الزامی می باشد .

Vafasis
21 آذر 1396

اقا اصن ببینین من خیلی خوشحال شدم ک میتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم خیلی ممنونم از این اطلاعاتتون امیدوارم ک قطعا اینطوری باشه

حسین
20 آذر 1396

سلام ؟خیلی وقت بود دنبال این اطلاعات بودم اما جواب درستی نگرفتم ،ولی الان با این سایت اشنا شدم وتمام سوالاتم بر طرف شد ممنون وتشکر از به اشتراک کذاشتن این جواب های دقیق و روشن .بازم تشکر میکنم از همکلاسی.ممنون

لیلا پالهنگی
13 آذر 1396

سلام من دیپلم انسانی دارم و در حال حاضر دارم پیش تجربی رو میخونم من میتونم در کنکور تجربی ثبت نام کنم و رشته پزشکی رو قبول بشم؟؟؟

pic
همکلاسی
23 آذر 1396

سلام بلی می توانید شرکت کنید

مهران
13 آبان 1396

سلام من الان دهم ریاضی هستم سوالم اینه که برا ما پیش دانشگاهی نیس با دیپلم ریاضی میتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم.

pic
همکلاسی
24 آبان 1396

سلام بلی این امکان وجود داره