16 آذر 1397
مطلب مشاوره ای

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 و زمان ثبت نام

special

در این مقاله به توضیحات در مورد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 98 و زمان و نحوه ی ثبت نام این آزمون می پردازیم .

مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

هر ساله تعداد بسیار زیادی از داوطلبان خواهان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم هستند . در این بخش قصد داریم در مورد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 به همراه زمان ثبت نام و نحوه ی ثبت نام در آزمون ارشد 98 به طور کامل توضیح دهیم . داوطلبان شرکت کننده در کنکور ارشد 98 دقت داشته باشند که کنکور ارشد سراسری و کنکور ارشد آزاد در قالب یک آزمون برگزار می شود و همه ی داوطلبان متقاضی باید از طریق وبسایت سازمان سنجش در کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند . پس با توجه ی به این توضیحات کلیه ی داوطلبان که قصد قبولی در دوره های روزانه و یا غیر روزانه شامل شبانه ، پردیس های خودگردان ، ازاد ، پیام نور ، غیرانتفاعی و ... را دارند باید در آزمون کارشناسی ارشد که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت نمایند .به شما داوطلبان توصیه می شود پست مربوط به شرایط شرکت در ارشد 98  و در پست مربوط به دفترچه ثبت نام ارشد 98 میتوانید فایل مربوط به ثبت نام ارشد 98 را به طور کامل مطالعه نماید .

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 و زمان ثبت نام

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

احتمالا زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در آذر ماه خواهد بود که زمان دقیق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در این بخش اعلام خواهد شد . در زمان مشخص شده هر یک از داوطلبان متقاضی شرکت و ثبت نام در آزمون ارشد 97 وزارت علوم می توانند با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش به ادرس sanjesh.org در این آزمون ثبت نام نمایند . داوطلبان ارشد آزاد دقت نمایند که ثبت نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد به صورت جداگانه نمیباشد بلکه ثبت نام هر دو آزمون ارشد آزاد و سراسری با هم انجام میگیرد و داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری حرکت انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز دارند . پس داوطلبانی که خواهان قبولی در ارشد ازاد هستند دقت داشته باشد جهت شرکت و انتخاب رشته آزاد باید در از طریق سازمان سنجش در کنکور کارشناسی ارشد 97 شرکت نمایند . 


خبر مهم : زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 در تاریخ جمعه 97/09/16 تا يكشنبه 97/09/25 و زمان برگزاری کنکور ارشد 98 در پنجشنبه 98/02/05 و جمعه 98/02/06 می باشد 


شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

در پست مربوط به شرایط شرکت در کنکور ارشد 98 به طور کامل و جامع در مورد شرایط ثبت نام در کنکور ارشد 98 به طور کامل توضیح داده شده است که با مراجعه به این پست شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 97 را به طور کامل مطالعه نمایید .

 

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 میرساند، براساس قانون "سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی" مصوب 94/12/18 مجلس محترم شورای اسلامی و همچنین مصوبات "شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی" آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 با شرایط زیر برگزار خواهد شد.

لذا ضرورت دارد تمامی متقاضیان ورود به دوره‌ های فوق در کلیه رشته های امتحانی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی در رشته هاي مصوب دفتر گسترش آموزش عالی در این آزمون شرکت نمایند. لازم به ذکر است پذیرش براساس قانون مذکور و مطابق این اطلاعیه و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش آزمون مذکور (که در زمان ثبت نام آزمون ارشد 98 توسط این سازمان منتشر میشود) ، صورت خواهد گرفت. عناوین رشته های امتحانی، رشته و گرایش های پذیرنده دانشجو، دروس امتحانی هر رشته و ضرایب هر درس مطابق جدول زیر است:

دانلود فایل جداول مربوط به مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال 1398

-سایر شرایط و ضوابط

1- تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی میتوانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی در آزمون ورودی شرکت نمایند.

2- دارندگان مدرک معادل دوره کارشناسی در صورتی که مشمول آئین نامه ابلاغی شماره 2/77633 مورخ 92/05/28 توسط معاون آموزشی وزارت متبوع باشند، میتوانند در آزمون شرکت نمایند.

3- مؤسسات برای پذیرش دانشجو در مهرماه از داوطلبانی میتوانند پذیرش به عمل آورند که حداکثر تا سی و یکم شهریورماه همان سال (سال 1398) فارغ التحصیل شوند. تاریخ فارغ التحصیلی برای داوطلبانی که شروع تحصیل آنان در صورت وجود ظرفيت نیمسال دوم است، سی ام بهمن ماه همان سال (سال 1398) خواهد بود.

4- پذیرفته شدگان قطعی (نهایی) رشته‌هاي دوره روزانه سال 1397 چه در دانشگاه محل قبولی ثبت نام كرده و چه ثبت نام نكرده باشند اجازه ثبت‌ نام و شركت در آزمون سال 1398 را نخواهند داشت.

5- تمامی داوطلبان در تمامی رشته‌های امتحانی يك دفترچه سوال و يک پاسخنامه دريافت خواهند كرد.

6- در رشته‌های امتحانی برنامه‌ريزی شهری ، منطقه‌ای و مديريت شهری (كد 1350) ، طراحی شهری (كد 1351)، معماری (كد 1352)، نمايش عروسكی (كد 1356) ، هنرهاي نمايشي و سينما (كد 1357) ، هنرهاي تصويري و طراحي (كد 1358) ، هنرهاي موسيقي (كد 1360) ، طراحی صنعتی (كد 1362) ، طراحی پارچه و لباس (كد 1364) از داوطلبانی ‌كه‌ با توجه‌ به‌ نمره‌ اكتسابی ،‌ مجاز به انتخاب ‌رشته ‌شده و فرم انتخاب رشته اينترنتی را نيز تكميل نموده باشند، تا چند برابر ظرفيت آزمون عملی/تشريحي/پروژه به عمل خواهد آمد.

7- ساير شرايط و ضوابط در دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در آزمون تحصيلات تكميلی (كارشناسی ارشد ناپيوسته) درج خواهد شد.

8- هر داوطلب علاوه بر رشته امتحاني اصلی ، در صورت داشتن شرايط (طبق مندرجات دفترچه راهنما كه در زمان ثبت‌ نام منتشر میگردد) میتواند در يكی از رشته‌های امتحانی شناور كه (در جدول رشته‌های امتحانی با علامت * مشخص شده)، به عنوان رشته امتحانی دوم ثبت نام نمايد.نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

نحوه ثبت نام تمام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ارشد 98 در دوره های روزانه و غیر روزانه بصورتی اینترنتی و از طریق سازمان سنجش صورت میگیرد. هر داوطلب باید اطلاعات شخصی و تحصیلی گروه آزمایشی خود را وارد نماید . هر داوطلب حق انتخاب و شرکت در یک کد رشته امتحانی اصلی و یک کد رشته امتحانی شناور را دارد  که لازم است برای کد رشته امتحانی اصلی و شناور به صورت جداگانه کارت اعتباری خریداری شود . همچنین داوطلبانی که متقاضی پذیرش در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی و ... می باشند باید کارت های اعتباری جداگانه تهیه نمایند . داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 هستند نیازی به خرید کارت اعتباری جداگانه ندارند و داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد سراسری شرکت کرده اند حق انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز خواهند داشت . 


زمان ویرایش و ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 98

سازمان سنجش برای داوطلبانی که در بازه ی زمانی مشخص شده ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 موفق به ثبت نام نشده اند معمولا در اسفند زمانی را تعیین می کند که داوطلبان به جا مانده می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند . همچنین کسانی که در زمان ثبت نام در بعضی اطلاعات را اشتباه وارد کرده اند در این بازه ی زمانی ثبت نام مجدد می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند . زمان دقیق ثبت نام مجدد ارشد 98 و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان پس از اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام خواهد شد .

اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :

صبا
08 آذر 1397

سلام من دی ماه ۹۸ درسم تموم میشه میتونم آزمون ارشد شرکت کنم

صبا
08 آذر 1397

سلام من دی ماه ۹۸کارشناسیم تموم میشه آیا میتونم کنکور ارشد شرکت کنم لطفا جواب بدید

...
08 آذر 1397

سلام،من لیسانس عمران هستم ایا میتونم واس ارشد تربیت معلم شرکت کنم ؟

پری
05 آذر 1397

با سلام و خسته نباشید،امسال تکمیل ظرفیت برای ارشد نخواهد بود؟دلیلش چی بود من خیلی وقته منتظر تکمیل ظرفیتم اما هیچ خبری نیست ممنون میشم جوابمو بدین

محسن نباتی
04 آذر 1397

زمان ثبت نام ارشد رو از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنین به کسانی که به شما ستارهرمیدن

سحر
02 آذر 1397

باسلام.من لیسانس زیست گیاهے دارم.خواستم بپرسم میتونم ارشد داروسازی شرکت کنم؟؟؟

مبارکه
01 آذر 1397

سلام من مدرک کارشناسی رشته منابع طبیعی گرایش محیط زیست دارم،تو چ رشته هایی برای ارشد میتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟

صا
01 آذر 1397

سلام.من کارشناسی پرستاری خوندم .دوس دارم ارشد تربیت معلمی بخونم امکانش هست؟

وحید
26 آبان 1397

سلام من کارشناسی تاریخ میخونم میخوام ارشد دانشگاه امام حسین بخونم ایا شرایطش هست یا میتونم ؟

ساوالان محمدزاده
22 آبان 1397

سلام.من در ارشد 97 صرفا شرکت کردم و حتی نتایج رو پیگیری نکردم.ایا میتونم در ارشد 98 شرکت کنم؟سربازی ندارم و مشکل نظام وظیفه هم ندارم فعلا و دی ماه 97 هم فارغ التحصیلم.

میترا
22 آبان 1397

سلام ببخشید تو یکی از کانالای خبر رسانی زده بودن که زمان برگزاری آزمون ارشد ۵ و ۶ تیر هستش؟صحت داره این خبر؟!!!!!!معمولا سالهای گذشته اردیبهشت بوده

nina
12 آبان 1397

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی فیزیک گرایش نجوم هستم.میخوام دوباره کارشناسی ارشد فیزیک شرکت کنم و گرایش اتمی بخونم.آیا امکان شرکت دوباره تو آزمون کارشناسی ارشد تو رشته خودمو دارم.

صالح پور
11 آبان 1397

سلام آیا کسی که لیسانس مدیریت بازرگانی داره میتونه تو آزمون ارشد طراحی پارچه و لباس شرکت کنه ؟

عاطفه
10 آبان 1397

سلام کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم آیا می تونم در کنکور ارشد هنر شرکت کنم؟

میثم
07 آبان 1397

عرض سلام و خسته نباشید بنده لیسانس برق مخابرات هستم آیا می توانم ارشد شیمی شرکت کنم

امين
29 مهر 1397

سلام من سال 96 ورودی روزانه بودم بنا به مشکلاتی سال 97 اردیبهشت ماه از دانشگاه انصراف دادم ، می تونم در کنکور 98 شرکت کنم و پذیرفته روزانه بشم،؟ ممنون میشم اگه جواب بدید، در ضمن دانشگاه هیچ هزینه ای از من جهت انصراف دریافت نکرد، در صورت قبولی در روزانه 98 هزینه ای از من دریافت می کنند؟

شیوا
23 مهر 1397

سلام، ثبت نام ارشد مجازی به چه صورت هست؟

اکبر
23 مهر 1397

سلام، من برای ارشد خارج پذیرش دارم و معافیتم هم صادر شده ولی هنوز ویزا ندارم و چون یه احتمالی هست که ویزا بهم ندن می‌خوام کنکور داخل هم ثبت نام کنم. آیا می‌تونم تو کنکور ارشد ۹۸ شرکت کنم؟

mohsen
20 مهر 1397

سلام... یه کم شاید طولانی باشه...لطفن جوابمو بدین...ممنون... من کارشناسیمو مهندسی فضای سبز خوندم که تیر ماه 96 فارغ التحصیل شدم و میخوام ارشدمو علوم تربیتی بخونم و واسه کنکور 98 شرکت کنم... آیا میتونم علوم تربیتی بخونم و کنکور ارشد 98 شرکت کنم؟؟؟

فریده ملک
18 مهر 1397

سلام وقتتون بخیر. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی شیمی هستم، که قصد دارم کنکور ارشد شرکت کنم، چه منابعی رو باید بخونم و آیا از الان تا کنکور وقت کافی دارم ؟؟؟

pic
همکلاسی
18 مهر 1397

سلام منابع در همین پست ذکر شده است و فرصت کافی برای مطالعه رو دارید

یونس
18 مهر 1397

با عرض سلام و خسته نباشید بنده لیسانس نرم افزار کامپیوتر هستم آیا می توانم ارشد صنایع(مدیریت پروژه) شرکت کنم

pic
همکلاسی
18 مهر 1397

سلام بله میتونید

صبا
15 مهر 1397

باعرض سلام و خسته نباشید من آخر خرداد ۹۸فارغ التحصیل میشم میتونم‌تو‌آزمون ارشد امسال ثبت نام کنم؟و ببخشید رشته اصلی و شناور یعنی چی؟

pic
همکلاسی
16 مهر 1397

سلام بله میتونید - هر داوطلب علاوه بر رشته اصلی میتواند در یک رشته دوم نیز ثبت نام کند

علی
15 مهر 1397

سلام و خسته نباشید. بنده دوره روزانه پذیرفته شدم ولی برای ثبت نام مراجعه نکردم. می توانم برای دوره های غیر روزانه در آزمون شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
16 مهر 1397

سلام بله میتونید

مریم
14 مهر 1397

با عرض سلام سوالی داشتم اگه جواب بدید ممنونتون میشم.من لیسانس برق گرایش قدرت دارم ایا برای ارشد میتونم مدیریت یا حسابداری بخونم ؟

pic
همکلاسی
16 مهر 1397

سلام بله میتونید

صنم
13 مهر 1397

سلام من لیسانس مدیریت از دانشگاه پیام نور دارم و فارغ التحصیلم. الان هم دارم باز یه لیسانس دیگه از دانشگاه پیام نور میگیرم اما تا 2سال دیگه دانشجو لیسانس پیام نور هستم. امسال هم میخوام ارشد شرکت کنم. آیا میتونم هم زمان هم اون لیسانس پیام نورمو بخونم هم ارشد روزانه بخونم؟

pic
همکلاسی
13 مهر 1397

سلام خیر

افشار
13 مهر 1397

سلام.من دی ماه تو رشته تاریخ کارشناتموم میکنم.خواستم ببینم ارشد میشه روانشناسی یا علوم تربیتی بخونم؟ با تشکر

امییییییییییییییین
10 مهر 1397

سلام وقت بخیر من زمان ثبت نام آزمون ارشد هنوز درحال تحصیلم. زمان ثبت نام معدل کل کارشناسیمو باید معدل بدست آمده تا اون موقع رو بزنم؟ بعد تاثیر مثبت دارد؟

...
10 مهر 1397

باسلام.درباره تاثیر معدل تو کنکور ارشد این تاثیر تاچه حد هست؟ یعنی اگه معدل لیسانس۱۳باشه وباوجود زدن درصد نسبتابالا در کنکور هیچ امیدی ب قبول شدن در دانشگاه ملی و روزانه نیست؟ لطفاجواب بدین دونستنش خیلی مهمه

فاطمه
10 مهر 1397

سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم. آیا می تونم در ار شد رشته روانشناسی رو ادامه بدم؟؟ یا هر رشته ای که محاسبات توش نداشته باشه

مریم
09 مهر 1397

با سلام بنده لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میخاستم بدونم میتونم ارشد تربیت معلم شرکت کنم یا نه؟؟؟

ناصرفياضي فرد
07 مهر 1397

باسلام من دانشجوي کارشناسي برق هستم،تانيم سال تحصيلي اول 98-99کارشناسيم تموم نميشه،خواستم ببينم امکان داره ارشدوامتحان بدم ودرصورت قبولي نيم سال اول ازدانشگاهي ک ارشدقبول شدم مرخصي بگيرم وبعدازاتمام کارشناسيم يعني نيم سال دوم همون سال ب ارشدبپردازم.

Katy
05 مهر 1397

سلام و خسته نباشید.رشته من حسابداریه ایا من میتونم ارشد تربیت بدنی یا مدیریت ورزشی شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
06 مهر 1397

سلام بله میتونید

فاطمه
03 مهر 1397

سلام ممنون از سایت خوبتون. من کارشناسی کتابداری دارم میتونم کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر شرکت کنم؟ رشته ی تغذیه چطور؟ ممنون

pic
همکلاسی
04 مهر 1397

سلام بله میتونید

غزال
01 مهر 1397

سلام خسته نباشید من ورودی ۹۵رشته حقوق هستم و دی ۹۸تموم میشم میخاستم ببینم میتونم تو آزمون ارشد ۹۸ شرکت کنم یا موکول میشه ب سال بعدش ؟ممنون میشم جواب بدید

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام میتونید شرکت کنید

وحید
01 مهر 1397

سلام...سال 95ارشد روزانه قبول شدم به دلایل پزشکی اردیبهشت امسال انصراف دادم..ایا میتونم امسال کنکور ارشد بدم؟بار اولمه انصراف دادم

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام بله میتونید

وحید
31 شهریور 1397

سلام...ببخشید من اردیبهشت امسال از ارشد روزانه انصراف دادم به نظرتون میتونم امسال ارشد شرکت کنم...اولین باره انصراف دادم

pic
همکلاسی
02 مهر 1397

سلام بله میتونید

سیاوش
31 شهریور 1397

سلام خسته نباشید من تا آخر تابستون ۹۸ تموم درسامو پاس میکنم به غیر از یک واحد یعنی با احتساب معرفی به استاد باز یه واحد درسی برام می مونه، میخواستم بدونم هیچ راه یا ترفندی نیست که بتونم به خاطر این یک واحد متضرر نشم و ثبت نام کنکور ارشد رو از دست ندم ؟ تورو خدا کمک کنین

احمد
29 شهریور 1397

سلام وقت بخیر مرداد امسال فارغ التحصیل شدم و برای سربازی هنوز اقدام نکردم میتونم برا سال 98 کنکور ارشد بدم؟

pic
همکلاسی
30 شهریور 1397

سلام در صورتی که به نظام وظیفه نمیخورید می تونید شرکت کنید

محمد
28 شهریور 1397

سلام من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک دارم و الان دارم در دانشگاه الکترونیک در مقطع کارشناسی حقوق تحصیل می کنم (برای اخذ دومین مدرک کارشناسی). می خواستم بدونم همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی رشته حقوق می تونم در آزمون کارشناسی ارشد رشته حقوق شرکت کنم بطوریکه در سال تحصیلی آینده هم در مقطع کارشناسی و هم در مقطع کارشناسی ارشد حقوق همزمان درس بخونم؟

pic
همکلاسی
29 شهریور 1397

سلام خیر نمیتونید

فخری
27 شهریور 1397

سلام خسته نباشید ببخشید من دانشجو مدیریتم خرداد کارشناسی میگیرم میتونم ارشد شرکت کنم و مشگلی به وجود نمیاد برای اخذ مدرک.....

pic
همکلاسی
29 شهریور 1397

سلام خیر مشکلی به وجود نمیاد

Nasrin
25 شهریور 1397

سلام خسته نباشید .من لیسانس علوم سیاسی دارم میخواستم بدونم میتونم برای فوق لیسانس علوم تربیتی کنکور بدم .بعد چه کتابایی باید بخونم .

سردرگم
24 شهریور 1397

سلام کنکور ارشد پیام نور و سراسری جداهست؟و اینکه منابع ارشد پیام نور و سراسری یکسان است یا جدا؟میشه راهنمایی کنید

pic
همکلاسی
26 شهریور 1397

سلام کنکور و منابع جدا می باشد

جوادی
20 شهریور 1397

با سلام زمان دقیق ثبت نام کنکور ارشد 98 را متوجه نشدم ممنون میشم تاریخ دقیق رو اعلام بفرمایید

pic
همکلاسی
21 شهریور 1397

سلام هنوز زمان دقیق از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است

hasan
19 شهریور 1397

من کنکور ۹۷ شرکت نکردم. میتونم کنکور ۹۸ شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
21 شهریور 1397

سلام بله میتونید

افشین
17 شهریور 1397

سلام من کنکور 97 رشته روزانه قبول شدم میتونم تو کنکور 98 ثبت نام کنم و رشته شبانه قبول بشم یا کلا نمیتونم ثبت نام کنم؟

pic
همکلاسی
19 شهریور 1397

سلام بله میتونید

ysf
14 شهریور 1397

سلام من کنکورارشد ۹۷ تو یه دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم میخوام ثبت نام نکنم آیا تو کنکور۹۸ تو همون رشته ولی شبانه میتونم شرکت کنم

pic
همکلاسی
19 شهریور 1397

سلام بله میتونید

ysf
14 شهریور 1397

سلام من کنکورارشد ۹۷ تو یه دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم میخوام ثبت نام نکنم آیا تو کنکور۹۸ تو همون رشته ولی شبانه میتونم شرکت کنم

pic
همکلاسی
16 شهریور 1397

سلام بله میتونید

مینا
13 شهریور 1397

سلام من امسال ارشد نانو الکترونیک روزانه قبول شدم ولی رشتم رو دوست ندارم و میخوام برای سال آینده ثبت نام کنم تا کی باید انصراف بدم؟

pic
همکلاسی
16 شهریور 1397

سلام به دلیل قبولی در دوره روزانه حق شرکت در کنکور سال آینده برای پذیرش در دوره های روزانه رو ندارید

محمدرضا
12 شهریور 1397

سلام مرسی از سایت خوبتون من لیسانس مهندسی کشاورزی از دانشگاه آزاد سال ۸۶ هستم میخاستم برای ارشد دولتی مدیریت اجرایی یا mba ثبت نام کنم آیا میتونم؟؟؟ چه دروسی رو باید پیش نیاز بخونم؟ منابعش چی هست و از کجا باید تهیه کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید ??

pic
همکلاسی
23 شهریور 1397

سلام بله میتونید شرکت کنید

فاطمه
11 شهریور 1397

سلام.وقتتون بخیر.من کارشناسی اقتصاد خوندم.میخواستم بدونم میشه برای ارشد روانشناسی بخونم؟

pic
همکلاسی
23 شهریور 1397

سلام بله میتونید

محمد
11 شهریور 1397

سلام من دانشجوی ارشد مجازی بودم که به دلیل کم بودن معدل از ادامه تحصیل بازموندم. می تونم سال بعد کنکور بدم؟

pic
همکلاسی
11 شهریور 1397

سلام در صورتی دوره تحصیلی قبل شما کمتر از 12 باشد نمیتونید شرکت کنید

شادی
07 شهریور 1397

سلام بعدازفارغ واتحصیلی ازدانشگاه فرهنگیان درمقطع کارشناسی چندسال بعدمیتوان درآزمون ارشددانشگاه فرهنگیان شرکت کرد؟

pic
همکلاسی
07 شهریور 1397

سلام جهت شرکت و پذیرش در کنکور ارشد باید موافقت سازمان خود را داشته باشید

مهین
03 شهریور 1397

سلام وقتتون بخیر من بدون کنکور کارشناسی خوندم ومدرکمو گرفتم میخواستم ببینم مشکلی موقع ثبت نام کنکور ارشد برام پیش نمیاد؟

pic
همکلاسی
05 شهریور 1397

سلام خیر مشکلی ندارید

حامد
25 امرداد 1397

سلام . تاثیر معدل تو کنکور ارشد 98 چقدره ؟ معلوم شده؟ فکر کنم زیادش کنن

pic
همکلاسی
26 امرداد 1397

سلام هنوز اعلام نشده

کعبی
16 امرداد 1397

سلام من مدرک کارشناسی مدیریت دارم والان هم درحال تحصیل ی رشته ی دیگه ای درچمران هستم و ترم ۳ام،میشه آزمون ارشد رشته ی قبلیم ثبت نام کنم؟و اگه ارشد پذیرفته شدم میشه همزمان هم ارشد رشته قبلیم‌ بخونم، وهم رشته کارشناسی الان هم ادامه بدم؛ینی باهم ارشد وکارشناسی؟

pic
همکلاسی
18 امرداد 1397

سلام خیر

هادی
09 امرداد 1397

سلام خسته نباشید من مدرک کارشناسی چند سال پیش گرفتم و خدمت سربازی هم رفتم حالا بعد از ۴ سال میتونم ارشد امتحان بدم و روزانه قبول بشم مشکلی ندارم

pic
همکلاسی
11 امرداد 1397

سلام بله میتونید

محسن
09 امرداد 1397

سلام من ترم ۴ حقوق هستم و اینکه ترم ۷ یعنی پاییز ۹۸ دانشگاه را اتمام می رسانم ایا می توانم در ازمون ارسد شرکت کنم ؟ و بر فرض اینکه رتبه خوبی کسب کردم می توانم ان قبولی را به مدت ۲ سال نگه دارم ؟

pic
همکلاسی
11 امرداد 1397

سلام توضیحات شما واضح نیست لطفا پیغام خود را وارد کنید

محمدی
30 تیر 1397

با سلام.من در دوره لیسانس بر اساس سوابق تحصیلی ک داشتم بیشتر واحدهای درسیم معادل سازی شد و ورودی 96بودم و احتمالا 98فارغ التحضیل میشم.میخاستم بدونم برای تکمیل فرم ارشد مشکلی نیست ک طول دوره ی تحصیل من دو سال هست؟؟؟

pic
همکلاسی
31 تیر 1397

سلام خیر

سمیرا
25 تیر 1397

سلام خسته نباشین یه سوال دارم من رشته شیمی میخوانم میتونم هم درازمون وزارت علوم و وزارت بهداشت شرکت کنم؟

pic
همکلاسی
26 تیر 1397

سلام در تعدادی از رشته ها میتونید

sami
22 امرداد 1397

سلام فقط در رشته شیمی دارویی امکان شرکت یرای فارغ التحصیلان رشته شیمی هست که اونم رقبایی از رشته های زیست شناسی و علوم آزمایشگاهی خواهید داشت ضمنأ پذیرش در رشته شیمی دارویی بسیار محدود هست.

مهدیه
24 تیر 1397

سلام من ورودی بهمن 94هستم میتونم درازمون ارشدسال 98شرکت کنم؟؟؟؟؟؟

pic
همکلاسی
25 تیر 1397

سلام برای شرکت و پذیرش در ارشد 98 باید مدرک خود را تا 31 شهریور 98 دریافت کنید

زهرا
10 تیر 1397

سلام خسته نباشید دقیقا زمان ثبت نام ازمون ارشد اذر ماه هست ؟ ی امکان تغییر وجود داره چون هنوز سازمان سنجش چیزی اعلام نکرده

pic
همکلاسی
10 تیر 1397

سلام طبق روال سال های گذشته احتمالا ثبت نام ارشد 98 نیز در اذر ماه است امکان تغییر ضعیف است

sina
04 تیر 1397

سلام خسته نباشید من کارشناسیم بهمن ماه 98 تموم میشه میتونم تو کنکور ارشد 98 شرکت کنم؟ یک جا گفتید کنکور آذر ماه هست و جای دیگر گفتید کنکور اردیبهشتِ!

pic
همکلاسی
05 تیر 1397

سلام زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 احتمالا در آذر ماه می باشد و زمان برگزاری کنکور ارشد 98 در اردیبهشت می باشد . در صورتی که از لحاظ طرح و یا نظام وظیفه مشکل نداشته باشد میتونید ثبت نام کنید .

کریمزاده
16 خرداد 1397

سلام، دفترچه ارشد 98 چه تاریخی اعلام میشه؟

pic
همکلاسی
17 خرداد 1397

سلام دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 همزمان با شروع ثبت نام منتشر میشه که احتمالا در آذر ماه خواهد بود .

آیدا
16 خرداد 1397

باسلام. بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران هستم. اگر دوباره برای کنکور ارشد مهندسی عمران ثبت نام کنم، ممانعتی وجود داره؟ و اگر گرایشی جز گرایش الان باشه چطور؟ پیشاپیش سپاس

سیروان
16 خرداد 1397

سلام مشکلی برای شرکت در گرایش های دیگر در کنکور ارشد 98 ندارید همچنین داوطلبانی که در مقاطع آموزش عالی یک بار از امکانات دولتی استفاده کرده اند در صورتی که در بار دوم در دوره ی روزانه پذیرش شوند باید شهریه معادل دوره شبانه را پرداخت نمایند .

نسیم
27 اردیبهشت 1397

سلام، زمان برگزاری آزمون ارشد 98 هم اردیبهشت؟ دوستم میگفت اسفند،درسته؟؟

pic
همکلاسی
28 اردیبهشت 1397

سلام زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 احتمالا در اردیبهشت خواهد بود که زمان دقیق برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 در این بخش اعلام خواهد شد

Masomeh
22 اردیبهشت 1397

خیلی ممنون و سوال دیگر اینکه منابع ارشد سراسری و آزاد متفاوت هستن؟؟ از کجامیتونم به منابع بروز دسترسی پیداکنم؟

pic
همکلاسی
28 اردیبهشت 1397

سلام دانشگاه آزاد آزمون بصورت جداگانه برگزار نخواهد کرد و کسانی که در کنکور ارشد 98 ثبت نام نمایند حق شرکت در انتخاب رشته آزمون ارشد 98 دانشگاه آزاد را نیز خواهند داشت . از طریق دفترچه ثبت نام ازمون ارشد میتوانید منابع سوالات را بررسی نمایید .

Masomeh
21 اردیبهشت 1397

سلام من خرداد ۹۸ کارشناسیم تموم میشه میخواستم‌بدونم‌میتونم ارشد۹۸ ثبت نام‌کنم؟؟

pic
همکلاسی
22 اردیبهشت 1397

سلام بلی میتونین