معرفی و مصاحبه با مجموعه سیمیا

ما در همکلاسی به دلیل در خواست های متعدد دانش آموزان و اولیا گرامی در مورد معرفی پانسیون های مطالعاتی و آموزشگاه های برتر قصد داریم که در مجموعه ای از مصاحبه ها نسبت به معرفی بهترین پانسیون ها و آموزشگاه ها از نظر همکلاسی اقدام کنیم .
در این راستا ما با مجموعه سیمیا که یکی از بهترین پانسیون های آموزشی در شهر تهران ( بنابر استانداردهای رعایت شده و کارنامه های قبولی ) میباشد مصاحبه ای را انجام داده ایم بنابراین از شما دانش آموزان و اولیا گرامی دعوت میکنیم که در ادامه با مصاحبه ما با مجموعه سیمیا همراه باشید

با ما در ادامه با مصاحبه همکلاسی با "سیمیا" همراه باشید


سلام یک توضیح مختصر در مورد تاریخچه پانسیون سیمیا بفرمایید

سلام ، مجموعه سیمیا در سال ۱۳۹۶ با توجه به نیازی که داوطلبان در آزمون سراسری دارند و با کمک به اونها از با خدمات متنوعی تاسیس شد از قبیل کلاس‌های آموزشی ، پانسیون مطالعاتی ، مشاورهای تحصیلی و روانشناختی

فکر میکنید نقطه تمایز پانسیون سیمیا با بقیه پانسیون های شهر تهران در چی هستش ؟
سیمیا یک محیط دوستانه و صمیمانه ای را برای بچه ها فراهم کرده میکند که با پرسنل آنها ارتباط خیلی خوبی دارند و داوطلبان میتوانند با یک تمرکز خوب در یک فضای دوستانه ولی رقابتی با دانش آموزانی که هم سطح خودشان هستند رقابت کنند و به پیشرفت هم دیگر کمک کنند و درس های خودشان را در یک سال تحصیلی در آن جا مطالعه کنند.

لطفا در مورد امکاناتی که پانسیون سیمیا در اختیار بچه ها قرار میدهد بفرمایید
همه ما در سیمیا تمام تلاشمون بر این هست که داوطلبان در طول روز که با ماهستند یک محیط منظم ولی منعطف را تجربه کنند . کلاس ها به صورت نیمه گروهی برگزار میشود ، اما نیمه گروهی حداکثر ۵ نفره که این خودش از یک سری اتفاقات که در کلاس های پر جمعیت می افتد جلوگیری میکند.
کادر دبیران ما کادر دبیران بسیار مجرب و از پر مخاطب ترین دبیران سطح کشور هستند که باهاشون فعالیت میکنیم و یک محیط صمیمی و گرم را برای اعضا و دانش آموزان برقرار میکنیم که این خودش باعث میشه که اون سال تحصیلی که پرفشار و استرس هستش به صورت دوستانه و صمیمی گذرونده بشود.

آیا در سیمیا کلاس های درسی و کمک درسی برای بچه ها برگزار میکنید ؟
حتما کلاس های درسی و کمک درسی که یکی از نیاز های اصلی داوطلبان در سال کنکورشون هست اما کیفیت این کلاس ها برای ما مهمتر از خود کلاس ها هستش ، ما توی سیمیا کلاس هامون را به صورت گروهی حداکثر ۵ نفره با اساتید برتر کشور برگزار میکنیم و در کنارش باقی نیازهای داوطلبان را هم پوشش میدیم مثل یوگا و ورزشی که داوطلبان نیاز دارند ، مشاوره های روانشناسی و روانشناختی که نیاز دارند و مشاوره های تحصیلی که کمکشون میکنه که این کلاس ها منظم و یک پارچه برگزار بشود.

یک مقدار در مورد رتبه های برتر و افتخاراتی که در این چندسال اخیر در سیمیا داشتید بفرمایید، مخصوصا سال ۱۴۰۱
اول یک نکته ای را بگم ما پذیرش اعضامون توی سیمیا محدود هستش ، به طور مثال ما سال گذشته ۱۵ نفر را جذب کردیم که از این ۱۵ نفر ۱۲ نفرشون در رشته های دندانپزشکی ، داروسازی و پزشکی پذیرفته شده اند.
به طور مثال اگر بخوام بهتون بگم فرهود فردین نصر با رتبه ۶۴ که دندانپزشکی دانشگاه تهران قبول شد ، ارشیا تهرانی که با رتبه ۱۷۲ در رشته دندانپزشکی قبول شد و درسا گلستانیان که با رتبه ۳۱۰ به رشته پزشکی رفت.

بچه ها چجوری میتوانند با مجموعه سیمیا در ارتباط باشند؟
آدرسمون فرمانیه ، خیابان ثروتی ، بن بست شفق پلاک ۲ هستش ، شماره تماس مجموعه ۲۶۱۱۳۰۶۶ و در نهایت سایت ما هم به نشانی simiaacademy.com هستش.

و در آخر هم آیا سوالی هست که ما نپرسیده باشیم ولی شما دوست داشته باشید راجع بهش صحبت کنید ؟
نه فکر نمیکنم ممنون از تیم حرفه ای شما و آخرین نکته ای را که هم نیاز هست اضافه کنم این هستش که ما ۷۵تا ۸۰ درصدم هم آمار قبولی داریم.


نظرات ارسال شده 0