05 اسفند 1396
مطلب مشاوره ای

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

در این بخش می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد سال 97 در گروه های ریاضی و تجربی و انسانی و زبان را دانلود نمایید .

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری از سوی وب سایت دانشگاه آزاد منتشر خواهد شد و تمام داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند حق انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز دارند وو می توانند انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سال 97 را نیز انجام دهند . دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 شامل چندین بخش مختلف می باشد که در ابتدا به توضیح در مورد ضوابط شرکت در انتخاب رشته دانشگاه ازاد در کنکور 97 پرداخته است و در ادامه کد رشته های تحصیلی مربوط به رشته های تجربی و ریاضی و انسانی و زبان آورده شده است . به تمام داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور 97 توصیه می گردد تمام مندرجات موجود در دفترچه را به طور کامل مطالعه نمایند . لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ازاد 97 پس از اعلام نتایج از سوی سایت دانشگاه آزاد در این بخش فعال خواهد شد .


دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97  ( لینک دانلود در مرداد فعال خواهد شد )


دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

درباره دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 دو نوع دفترچه با آزمون و بدون آزمون می باشد .  داوطلبان شرکت کننده در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور 97 دقت نمایند که تمام مطالب وجود در دفترچه را به طور کامل مطالعه نمایند و در هنگام انتخاب رشته نیز کد رشته های تحصیلی را با دقت وارد کرده و کنترل نمایند .

اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :