19 اسفند 1396
اخبار تحصیلی

حذف آزمون نمونه دولتی ، تیزهوشان در پایه هفتم

آزمون ورودی پایه ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان و مدارس خاص حذف شد

درباره حذف آزمون نمونه دولتی ، تیزهوشان در پایه هفتم

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد آزمون ورودی در دوره ی ابتدایی جهت پذیرش در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان و مدارس خاص ممنوع شده است و این آزمون از سال آینده برگزار نمیشود .

 خبر مهم : مصوبه مربوط به حذف آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال حاضر به تعلیق در آمده است .

بر طبق مصوبه ی شورای عالی آموزش و پرورش برگزاری آزمون های تستی ، استفاده از کتاب های کمک آموزشی و آزمون ورودی سال ششم به هفتم در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ممنوع شده است .
اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :

......
27 بهمن 1396

اه چرا ازمون هارو برداشتن حالا ملاک قبولی در ازمون چیه هرکی خواست هر جا میره ؟؟؟ اگه اینجوریه که همه کارنامه هاشون خیلی خوبه!!!!! نباید فرقی بین دانش اموزی که واقعا درس می خونه با دانش اموزی که فقط کارنامه ی خیلی خوب داره باشه؟؟؟؟

نرگس
19 بهمن 1396

خدا بتون خیر بده بچه ی منو از این شکنجه و کابوس این دو آزمون نجات دادین با اینکه دخترم ازدانش آموزان ممتازششم واول شهر واستان مون هست باز شب روزش با نگرانی واضطراب زیادی همراه است به اونایی که دم از مخالفت با این طرح مکنی میخوام بگم سوالات دو سه سال اخیر تیزهوشان ونمونه ورودی هفتم رو یک نگاه بندان ببینین چندتاشو میتونین حل کنید که از یک بچه ی ۱۲ ساله انتظار دارین آقای وزیر با این کارت شادی وآرامش رو به خونه ی ما که برگردند هرچیزی از خدا میخوای خدا بهت بده فقط خداکنه این طرح شامل حال ششمی های امسال هم بشه .

محمدرضا پیمانی
16 بهمن 1396

سلام ما ها که نهمم استرس نداریم؟؟؟چرا ماله نهم به دهم رو حذف نکردید