بودجه بندی آزمون های گزینه دو 97 - 98

این بخش شامل محدوده و بودجه بندی آزمون های گزینه دو در سال تحصیلی 97 - 98 می باشد که شامل برنامه آزمون های تابستان و مهر ماه است که دانش آموزان سال دهم ، یازدهم و دوازدهم در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی می توانند آن را دانلود نمایند .

توضیح بودجه بندی آزمون های گزینه دو 97 - 98

آزمون های گزینه دو هر ساله برای داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری و پایه دهم و یازدهم برگزار می گردد . آزمون های موسسه گزینه دو در دو بخش گام اول که در تابستان برگزار می شود و آزمون های مهر برگزار می شود . آزمون های گام اول گزینه 2 ویژه داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری می باشد که در تابستان برگزار می شود . آزمون های مرحله مهر ماه ویژه تمامی دانش آموزان دوره متوسطه دوم میباشد که دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم می توانند در این آزمون ها شرکت نمایند و خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده نمایند . آزمون های آزمایشی گزینه 2 به دو صورت حضوری و غیر حضوری ( اینترنتی ) برگزار می شود که در یک از دانش آموزان و داوطلبان بر حسب شرایط خود می توانند در یکی از آزمون های حضوری و یا غیر حضوری شرکت نمایند . در ادامه محدوده آزمون های گزینه دو در تابستان سال تحصیلی 97 - 98 را می توانید دانلود نمایید . بودجه بندی آزمون های مهر به محض انتشار از سوی موسسه گزینه دو در این پست اضافه خواهد . همچنین در پست بودجه بندی آزمون قلم چی و بودجه بندی آزمون گاج می توانید بودجه بندی این دو موسسه در سال تحصیلی 97 - 98 را نیز مشاهده نمایید .

بودجه بندی آزمون های گزینه دو ( مهر ماه 97 )

دانلود بودجه بندی آزمون های گزینه دو پایه دوازدهم ریاضی و تجربی و انسانی نظام جدید ویژه کنکور 98 ( مهر ماه 97 )

دانلود بودجه بندی آزمون های گزینه دو نظام قدیم ریاضی و تجربی و انسانی ویژه کنکور 98 ( مهر ماه 97 )

دانلود بودجه بندی آزمون های گزینه دو پایه یازدهم ریاضی و تجربی و انسانی ( مهر ماه 97 )

دانلود بودجه بندی آزمون های گزینه دو پایه دهم ریاضی و تجربی و انسانی ( مهر ماه 97 )

بودجه بندی آزمون های گزینه دو ( گام اول )

دانلود بودجه بندی آزمون های حضوری گزینه دو ریاضی و تجربی و انسانی تابستان 97

دانلود بودجه بندی آزمون های غیر حضوری گزینه دو ریاضی و تجربی و انسانی تابستان 97

درباره بودجه بندی آزمون های گزینه دو 97 - 98

بودجه بندی آزمون های آزمایشی همانند آزمون های گزینه دو به عنوان یک برنامه ریزی مناسب برای مطالعه دروس عمومی و تخصصی می باشد که هریک از داوطلبان می توانند بر اساس برنامه ی تعیین شده در این بوده بندی زمان مطالعه خود را تنظیم نمایند و به راحتی بتوانند در بازه ی زمانی تعیین شده دروسی که در آزمون مورد سوال واقع می شود را مطالعه نمایند . در بودجه بندی آزمون های آزمایشی گزینه 2 سال تحصیلی 97 - 98 ، زمان و میزان مطالعه دروس به شیوه ای برنامه ریزی شده است که تمامی دانش آموزان و داوطلبان بتوانند کتاب های درسی را در زمان مقرر به اتمام برسانند . به شما داوطلبان عزیز توصیه می شود پست های مشاوره تحصیلی موجود در بخش مشاوره سایت همکلاسی را دنبال نمایید و از فایل های مربوط به نحوه مطالعه دروس و سایر مطالب مشاوره ای استفاده نمایید .

نویسنده : بچه های همکلاسی
حجم : 0.54 مگابایت
منبع : همکلاسی

نظرات ارسالی

M Mahsaw_hn
ه همکلاسی
ا امیدرضا
س سارا
M Mohammadreza
ه همکلاسی
e ema
ه همراز
ه همکلاسی
س سار
ه هانیه
ف فاطمه شیرازی تبار
Y Yasmin
p parisa
s saba
آ آیدین
ب باران
M Mrym
ک کیوان
ن نسترن
ه همکلاسی
تمامی حقوق متعلق به همکلاسی میباشد
ساخته شده با
همکلاسی