09 امرداد 1397
مطلب مشاوره ای

اعلام نتایج کنکور سراسری 97 شامل زمان نتایج اولیه و نتایج نهایی

special

در این پست درباره زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 و نتایج نهایی کنکور سراسری 97 و انتخاب رشته و کارنامه در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی و هنر توضیح خواهیم داد .

مشاوره اعلام نتایج کنکور سراسری 97

نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در تاریخ 10 مرداد ماه اعلام میشود . تعداد 950 هزار نفر در کنکور سراسری 97 در گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان شرکت نموده اند . در این پست درباره زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 97 و نتایج اولیه این آزمون و نتایج نهایی کنکور سراسری 97 و انتخاب رشته به طور کامل توضیح دهیم . کنکور سراسری 97 در روزهای 7 و 8 تیرماه برگزار خواهد شد . زمان اعلام نتایج اولیه و دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 97 احتمالا در نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود که زمان دقیق آن در این پست اطلاع رسانی خواهد شد . همچنین زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 حدود یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری می باشد که زمان دقیق آن پس از اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش درج خواهد شد . زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 و اعلام نتایج انتخاب رشته احتمالا در نیمه ی دوم شهریور ماه خواهد بود که پس از اعلام دقیق زمان از سوی سازمان سنجش در این پست اطلاع رسانی خواهد شد .


خبر مهم : طبق اعلام رئیس سازمان سنجش نتایج اولیه کنکور سراسری 97 احتمالا تا قبل از 12 مرداد اعلام میشود


اعلام نتایج کنکور سراسری 97 شامل زمان نتایج اولیه و نتایج نهایی

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97

نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در تاریخ 10 مرداد ماه اعلام میشود

خبر مهم : طبق اعلام رئیس سازمان سنجش نتایج اولیه کنکور سراسری 97 احتمالا تا قبل از 12 مرداد اعلام میشود بر طبق روند سال های گذشته احتمالا نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در نیمه دوم مرداد اعلام خواهد شد که داوطلبان با در دست داشتن مدارک ثبت نامی خود و مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند کارنامه اولیه کنکور سراسری خود را دریافت نمایند . زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در این بخش اعلام خواهد شد . جهت مشاهده کارنامه نتایج اولیه وارد نمودن اطلاعات شخصی داوطلب و یکی از کد های ثبت نامی شامل کد رهگیری یا شماره پرونده و یا شماره داوطلبی الزامی می باشد لذا تمام داوطلبان باید در حفظ مدارک ثبت نامی خود کوشا باشند .


زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 حدود یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 می باشد که داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش در بخش انتخاب رشته کنکور سراسری 97 میتوانند کد رشته های انتخابی خود را وارد نمایند .


زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

نتایج نهایی کنکور سراسری 97 و انتخاب رشته بر طبق روند سال های گذشته در نیمه دوم شهریور ماه خواهد بود که زمان دقیق آن پس از اعلام از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد . جهت دریافت نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری 97 با مراجعه به سازمان سنجش و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود میتوانید نتایج را مشاهده نمایید .

اعلام نتایج کنکور سراسری 97 شامل زمان نتایج اولیه و نتایج نهایی

جدول زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 97

در جدول زیر زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی و انتخاب رشته کنکور سراسری 97 را نیز میتوانید مشاهده نمایید .

اعلام نتایج کنکور سراسری 97 شامل زمان نتایج اولیه و نتایج نهایی
اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :

رسول
05 امرداد 1397

سلام...چرا انقد دیر جواب میدن؟ 28روز گذشته دیگه حداکثرش باید تا دو روز دیگه جواب کنکور رو بذارن توو سایت

pic
همکلاسی
05 امرداد 1397

سلام احتمالا تا قبل از 12 مرداد اعلام میشه

p
02 امرداد 1397

جوابارو خیلی دیر میدین

من
20 تیر 1397

مرسي