20 خرداد 1397
مطلب مشاوره ای

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98

special

پست این بخش اختصاص به اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 و زمان اعلام نتایج دارد .

توضیح اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98

پس از برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 جهت قبولی در مدارس سمپاد نوبت به اعلام نتایج این آزمون میرسد که در ادامه زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 بررسی خواهیم کرد . آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم نسبت به آزمون های سال های گذشته دارای تفاوت های بسیاری است که از جمله می توان اشاره کرد به اینکه جهت شرکت در این آزمون نیازی به مطالعه و آمادگی قبلی وجود ندارد و در واقع هیچگونه منبع خاصی برای مطالعه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 لازم نیست و ملاک قبولی در آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان هوش و استعداد تحصیلی دانش آموزان است . در ادامه این پست زمان اعلام نتایج و مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان هفتم را توضیح خواهیم داد 


اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98


زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98

بر طبق جدول زمان بندی اعلام شده توسط مرکز سنجش آموزش و پرورش نتایج نهایی آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 در نیمه دوم دوم شهریور ماه اعلام می شود . زمان دقیق اعلام نتایج این آزمون پس اعلام از سوی مرکز سنجش آموزش و پرورش در این بخش و همچنین بخش اخبار تحصیلی سایت همکلاسی اطلاع رسانی خواهد شد . هر یک داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون لازم است به سایت سنجش هوش تیزهوشان هفتم به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی نتیجه قبولی خود در این آزمون را مشاهده نمایید .


ثبت نام پس از اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98

همانطور که در اطلاعیه های قبلی مرکز سنجش آموزش و پرورش اعلام شد کلیه ی دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس تیزهوشان در سال هفتم لازم است تا اعلام نتایج در مدارس عادی دولتی و یا غیر دولتی ثبت نام خود را انجام دهند و در صورتی که دانش آموزان در مرحله اعلام نتایج پذیرش شوند نسبت به ثبت نام و انتقال آنها به مدارس استعداد های درخشان اقدام میشود .

نکات مهم پیرامون اعلام نتایج و ثبت نام پذیرفته شدگان 

1 - هیچ گونه فهرست ذخیره برای برای دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان اعلام نخواهد شد .

2 - همزمان با اعلام نتایج ، نشانی دقیق مدارس استعداد درخشان جهت مراجعه و انجام ثبت نام و همچنین مدارک موردنیاز برای ثبت نام اطلاع رسانی می شود .

3 - مهلت ثبت نام پس از اعلام نتایج تا 31 شهریور 97 میباشد .

4 هیچ گونه سنجش دیگری برای پذیرش دانش آموزان همانند تمکیل ظرفیت و غیره انجام نمیپذیرد .

5 - داوطلبانی که بعد از زمان ثبت نام يا بعد از پذيرش ، به هر دليل تصميم می گيرند در سال تحصيلی 97 - 98 در شهرستانی غير از شهرستان محل سکونت فعلی اقامت کنند ، تنها در صورت پذيرش در يکی از مدارس انتخاب شده خود در شهرستان مبدأ و دارا بودن امتياز پذيرش مدرسه شهرستان مقصد ، با
کسب موافقت اداره ی کل آموزش و پرورش استان های مبدأ و مقصد ، مجاز به انتقال و ثبت نام در ساير مدارس استعدادهای درخشان ( در شهرستان يا استان ديگر ) خواهند بود.

7 - مدارس استعداد درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه روزی هستند .همچنین تحصيل دانش آموزان پذيرفته شده در مدارس استعدادهای درخشان طبق مصوبه هيئت امنای سمپاد، مستلزم پرداخت حق الثبت به میزان پنجاه درصد شهریه ی مصوب مدارس غیر دولتی شهرستان مربوط است .

6 - در سال اول پذیرش انتقال دانش اموزان بین مدارس استعداد درخشان داخل یک شهرستان در دوره متوسطه اول ممنوع است .

اگر این مطلب را دوست داشتی و میخوای به همکلاسی کمک کنی با کلیک بر روی +1 بهش امتیاز بده
لطفا همه فیلد هارا به درستی پر نمایید.
نظر شما در سایت ثبت گردید و پس از تایید قابل مشاهده می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز شما به این مطلب :