گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین ها

در ادامه مطلب می توانید گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین ها به طور رایگان از همکلاسی دریافت کنید

توضیحات گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی

در این پست گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین هاآماده شده است . گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین ها شامل راهنمای حل مسائل و مطالب موجود در کتاب شیمی می باشد و حل المسائل پرسش ها و تمرین ها و فعالیت های موجود در گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین ها را شامل می شود. در ادامه بخش هایی از گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین ها را میتوانید مشاهده کنید و فایل کامل گام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین هارا دانلود کنید.

جدول رو به رو سرانه مصرف سالانه برخی مواد خوراکی را نشان می دهد . با توجه به آن  به پرسش های مطرح شده پاسخ دهید: الف) دیابت بزرگسالی یکی از بیماری های شایع در ایران است . مصرف بی رویه کدام مواد در گسترش این بیماری نقش دارد؟ 

(طبق جدول مندرج در فایل دانلود )

برنج- شکر- نانگام به گام فصل دوم شیمی یازدهم تجربی به همراه حل تمرین هاب) گوشت قرمز و ماهی افزون بر پروتئین ، محتوی انواع ویتامین و مواد معدنی است . چه پیشنهادهایی برای گنجاندن آنها در برنامه غذایی خانواده خود دارید؟

 سوال باز پاسخ است و بسته به دانش آموز متفاوت است. به طور مثال: با تنوع بخشیدن به غذاهای حاوی گوشت با حذف خرج های غیر ضرور

پ) شیر و فراورد های آن ، منبع مهمی برای تأمین پروتئین و به ویژه کلسی است.کارشناسان تغذیه بر مصرف مناسب آنها برای پیشگیری و ترمیم پوکی استخوان تأکید دارند.اگر شما یک مدیر تصمیم گیرنده در کشور باشید ، چه راهکارهایی برای افزایش مصرف آنها ارائه می کنید؟

کاهش قیمت بر اساس پرداخت يارانه ، توزيع آن در مدارس و محل کار کارمندان، فرهنگ سازی و تشويق خانواده ها به مصرف شیر با برنامه سازی و....توجه ! در متن بالا جاهایی که به جدول مندرج در فایلِ دانلود اشاره شده است، بیانگر جدولی است که در فایل داخل  pdf  موجود می باشد.

نویسنده : بچه های همکلاسی
حجم : 1.81 مگابایت
منبع : همکلاسی

نظرات ارسالی

A Ayg
29 بهمن 1398
ا امیر06
27 بهمن 1398
م محدثه
15 بهمن 1398
@ @Bit
23 آذر 1398
ک کمیل اسدالله نیا
06 اسفند 1397
N N
07 اردیبهشت 1397
تمامی حقوق متعلق به همکلاسی میباشد
ساخته شده با
همکلاسی