دانلود گام به گام عربی هشتم (به روز رسانی اردیبهشت 1400 )

دانلود گام به گام رایگان عربی هشتم شامل ترجمه درس و حل تمامی تمرین ها مطابق با کتاب درسی 99-1400

ترجمه متن درس ها و جواب تمارین عربی هشتم

عربی هشتم در ده درس ارائه شده و هر درس شامل تعداد زیادی تمرین است.

ترجمه هر درس از عربی هشتم را همراه با جواب تمامی تمرین های هر درس، می توانید در گام به گام عربی هشتم پیدا کنید.

در ادامه متن می توانید این گام به گام را کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای دانلود کنید.

لازم به ذکر است که فایل گام به گام با کتاب عربی امسال یعنی سال تحصیلی 99-1400 کاملا همخوانی دارد.

توجه! برای دانلود گام به گام سایر درس های هشتم به صفحه گام به گام هشتم بروید.

گام به گام عربی هشتم

گام به گام عربی هشتم را از طریق لینک موجود در باکس دانلود می توانید دریافت کنید. فایل فوق گام به گام تمامی ده درس عربی هشتم را به صورت یکجا در خود دارد.

توصیه ما به شما این است که در ابتدا خودتان درس را بخوانید و سعی کنید متن را ترجمه کرده و تمرین ها را حل کنید و سپس برای اطمینان از درستی جواب خود به گام به گام مراجعه کنید. تنها در این صورت است که گام به گام می تواند به روند یادگیری عربی در شما کمک کند.

اگر میخواهید گام به گام هر درس از عربی هشتم را به طور جداگانه داشته باشید به باکس دانلود که در انتهای این بخش آمده است، مراجعه کنید. با کلیک بر روی لینک های موجود در این جدول به صفحات گام به گام مربوط به هر درس از عربی هشتم خواهید رفت.

در ادامه توضیحی مختصر در خصوص هر درس از عربی هشتم آورده شده است.

گام به گام عربی هشتم درس اول

درس اول عربی بیشتر مروری بر عربی هفتم است. در تمرین های درس اول، آنچه را که در عربی هفتم آموخته اید به شما یادآوری می کند و گام به گام درس اول عربی هشتم جواب تمارین و ترجمه این درس را در بر می گیرد.

گام به گام عربی هشتم درس دوم

در درس دوم فعل مضارع در زبان عربی و نحوه ساخت و صرف آن را می آموزید و ترجمه متن و پاسخ تمرین های این درس در گام به گام درس دوم عربی هشتم گردآوری شده است. 

گام به گام عربی هشتم  درس سوم

درس سوم عربی هشتم به نحوه ساخت  فعل آینده می پردازد و گام به گام درس سوم عربی هشتم شامل جواب کلیه تمرین ها و ترجمه متن این درس می شود. 

گام به گام عربی هشتم  درس چهارم

درس چهارم نیز مروری بر درس های قبلی است البته چند نکته جدید در مورد افعال عربی نیز در آن می آموزید و جواب تمرینها و ترجمه متن درس چهارم را می توانید در گام به گام درس چهارم عربی هشتم مشاهده کنید. 

گام به گام عربی هشتم درس پنجم

در بخش فن ترجمه درس پنجم با چگونگی ترجمه "ما" در جملات مختلف آشنا می شوید. گام به گام درس پنجم عربی هشتم ترجمه متن درس و جواب تمرین های این درس را پوشش می دهد. فایل دانلود گام به گام درس پنجم در باکس دانلود در پایین همین صفحه قرار داده شده است.

گام به گام عربی هشتم درس ششم

در درس ششم عربی هشتم نیز چند باب دیگر در فعل مضارع را می خوانید. در فن ترجمه نیز نحوه منفی کردن فعل مضارع را یاد می گیرید. گام به گام درس ششم عربی هشتم ترجمه متن درس و جواب تمرین های این درس را دربردارد. 

گام به گام عربی هشتم درس هفتم

درس هفتم نیز در ادامه درس پیش است و گام به گام درس هفتم عربی هشتم همه جواب های تمرین های این درس و متن درس هفتم را پوشش می دهد. 

گام به گام عربی هشتم درس هشتم

در درس هشتم نیز باز به فعل مضارع اختصاص دارد، همچنین درس های پیش را نیز در این درس مرور می کنید. ترجمه و جواب تمامی تمرین های درس هشتم عربی هشتم در گام به گام درس هشتم عربی هشتم جمع آوری شده است.

گام به گام عربی هشتم درس نهم

در درس نهم نیز نحوه پرسش و پاسخ با کلمه کیف را یاد میگیرید و در بخش مربوط فن ترجمه  ضمایر مربوط به مالکیت در عربی را می آموزید. پاسخ همه تمرین های درس نهم و همچنین ترجمه متن درس عربی هشتم در گام به گام درس نهم عربی هشتم گردآوری شده است.

گام به گام عربی هشتم درس دهم

درس دهم آخرین درس از عربی هشتم است. در این درس با اعداد ترتیبی در عربی آشنا می شوید و گام به گام درس دهم عربی هشتم شامل جواب کلیه تمرین ها و ترجمه متن این درس می شود.

بسیار خوشحال می شویم که نظرات خود را در خصوص محتوای این صفحه و کیفیت فایل گام به گام با ما درمیان بگذارید. نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است چرا که کمک می کند تا محتوای همکلاسی را بنا به خواسته های و نیازهای شما عزیزان بهبود دهیم.

نظرات ارسالی

تمامی حقوق متعلق به همکلاسی میباشد
ساخته شده با
همکلاسی