دانلود گام به گام ریاضی هشتم (به روز رسانی تیر 1400 )

دانلود رایگان گام به گام ریاضی هشتم همراه با حل تمامی تمرین ها، کار در کلاس ها و فعالیت های ریاضی هشتم مطابق با کتاب درسی 99-1400

حل تمرین ریاضی هشتم

ریاضی از جمله درس هایی است که جز با حل تمرین ها و مثال های مختلف نمی شود آن را آموخت. در ریاضی هشتم نیز همچون سال های گذشته هر مبحث ریاضی در خلال تمرین ها و فعالیت های مختلف آموزش داده می شود.

ریاضی هشتم به طور کلی نه فصل دارد که ما در این صفحه حل تمرین هر نه فصل آن را در قالب گام به گام ریاضی هشتم برای شما گردآوری کرده ایم.

این گام به گام جواب فعالیت ها، جواب کار در کلاس ها و حل تمرین ها تمامی نه فصل ریاضی هشتم را دربر میگیرد و با کتاب درسی 99-1400 همخوانی دارد.

توجه! برای دانلود گام به گام سایر درس های هشتم به صفحه گام به گام هشتم مراجعه کنید.

گام به گام ریاضی هشتم

گام به گام ریاضی هشتم را می توانید به صورت کاملا رایگان از طریق لینک زیر دریافت کنید.

توصیه ما به شما این است که از روی گام به گام، تمرین ها و فعالیت های کتاب را جواب ندهید. بلکه در ابتدا خودتان هر تمرین، کاردرکلاس یا فعالیت را حل کنید و سپس برای اطمینان از درستی جواب خود به حل تمرین نگاهی بیاندازید. اگر جز این عمل کنید در این صورت نمی توانید ریاضی را به خوبی یادبگیرید. 

مجدد تاکید می کنیم فایل فوق جواب تمرین های هر نه فصل ریاضی هشتم را به طور یکجا در بردارد اما اگر می خواهید جواب تمرین های هر فصل را به طور جداگانه داشته باشید باز هم می توانید روی همکلاسی حساب کنید.

در جدولی که در بخش پایانی همین صفحه آمده است، لینک صفحات مربوط به گام به گام هر فصل آورده شده است. با کلیک بر روی این لینک ها می توانید به صفحات مربوط به دانلود گام به گام هر فصل از ریاضی هشتم دسترسی خواهید داشت.

در ادامه توضیح مختصری در مورد هرفصل از ریاضی هشتم داده ایم.

با استفاده از لینک های موجود در جدول زیر به صفحات مربوط به گام به گام هریک از این فصل ها هدایت خواهید شد.

گام به گام فصل اول ریاضی هشتم 

فصل اول ریاضی هشتم در مورد عددهای صحیح و گویاست. در این فصل ععدهای صحیح و گویا معرفی شده و نحوه محاسبه جمع و تفریق و ضرب و تقسیم میان این اعداد به شما آموزش داده می شود. گام به گام فصل اول ریاضی هشتم جواب فعالیت ها، جواب کار در کلاس ها و جواب تمرین های فصل اول را پوشش می دهد.

گام به گام فصل دوم ریاضی هشتم 

فصل دوم ریاضی به معرفی اعداد اول می پردازد و در فصل سوم با چند ضلعی ها آشنا می شوید. جواب فعالیت ها، کار در کلاس ها و همچنین جواب تمرین های فصل دوم ریاضی هشتم را می توانید در گام به گام فصل دوم ریاضی هشتم بیابید.

گام به گام فصل سوم ریاضی هشتم 

در فصل سوم زوایای داخلی و خارجی و نحوه محاسبه آن ها را یاد می گیرید. جواب تمرین های فصل سوم ریاضی هشتم و همچنین پاسخ تمامی فعالیت ها و کار در کلاس های این فصل در گام به گام فصل سوم ریاضی هشتم  ارائه شده است. 

گام به گام فصل چهارم ریاضی هشتم 

فصل چهارم ریاضی هسشتم به جبر و معادله اختصاص دارد. در این فصل میفهمید عبارت های جبری چه عبارت هایی هستند و با ساده کردن و تجزیه کردن این عبارات آشنا می شوید. گام به گام فصل چهارم ریاضی هشتم شامل حل فعالیت ها و کار در کلاس های این فصل است و همچنین جواب تمرین های فصل چهارم ریاضی هشتم را نیز پوشش می دهد. فایل دانلود در باکس دانلود در پایین صفحه قرار دارد و می توانید آن را به رایگان دانلود کنید.

گام به گام فصل پنجم ریاضی هشتم 

گام به گام فصل پنجم ریاضی هشتم، جواب فعالیت ها و کار در کلاس ها و همچنین جواب تمرین های پایانی این فصل را دربردارد. در فصل پنجم نیز در مورد بردار و مختصات صحبت می شود. جمع بردارها، ضرب عدد در بردار و بردارهای واحد مختصات عناوین درسی این فصلند.

گام به گام فصل ششم ریاضی هشتم 

فصل هفتم نیز به طور کلی در مورد توان و جذر است. تقسیم اعداد توان دار، جذر تقریبی، نمایش اعداد رادیکالی روی محور و ضرب و تقسیم رادیکال ها را در این فصل می آموزید. جواب فعالیت ها، کار در کلاس ها و همچنین جواب تمرین های فصل ششم ریاضی هشتم  را می توانید در حل تمرین فصل ششم ریاضی هشتم بیابید. 

گام به گام فصل هفتم ریاضی هشتم 

حل تمرین فصل هفتم ریاضی هشتم شامل جواب فعالیت ها، کار در کلاس ها و همچنین پاسخ تمرین های این فصل است. فصل هفتم به مبحث معرفی و ساده کردن عبارتهای گویا، محاسبات عبارتهای گویا و تقسیم چندجمله ای ها از ریاضیات می پردازد.

گام به گام فصل هشتم ریاضی هشتم 

گام به گام فصل هشتم ریاضی هشتم شامل جواب فعالیت ها، کار در کلاس ها و همچنین پاسخ تمرین های این فصل است. فصل هشتم به مبحث شیرین آمار و احتمال می پردازد. دسته بندی داده ها، میانگین داده ها، احتمال و ببرسی حالات ممکن عناوین درس های مختلف این فصلند.

گام به گام فصل نهم ریاضی هشتم 

در فصل نهم نیز در مورد زاویه های مرکزی و محاطی در دایره و نحوه محاسبه آن ها صحبت می شود. جواب فعالیت ها، کار در کلاس ها و همچنین جواب تمرین های فصل ششم ریاضی هشتم  را می توانید در حل تمرین فصل ششم ریاضی هشتم بیابید. 

در پایان از شما می خواهیم تا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فایل های ارائه شده و محتوای این صفحه از ما دریغ نکنید. بی شک نظرات شما بزرگترین راهنمای همکلاسی در ادامه راهش است.

نظرات ارسالی

تمامی حقوق متعلق به همکلاسی میباشد
ساخته شده با
همکلاسی