نمونه سوال علوم دوم دبستان فصل ۱و۲و۳

در این مطلب شما مخاطبین عزیز میتوانید به آرشیو کاملی از نمونه سوال علوم دوم دبستان فصل ۱و۲و۳ دسترسی داشته باشید و با استفاده از سعی و تلاش خود و البته تمرین و تکرار با این نمونه سوالات ، میزان تسلط و آمادگی خود را در این مبحث بالا ببرید.

نمونه سوالات علوم دوم ابتدایی درس 1 تا 5

بروزرسانی آذر 1402

در این مطلب سعی ما بر این بوده که تا جای امکان به دانش آموزان کمک کنیم تا مفاهیم و مهارت هایی را که برای تسلط بر نمونه سوال علوم دوم دبستان فصل ۱و۲و۳ نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهیم . این نمونه سوالات به صورت اختصاصی توسط خود همکلاسی تهیه و تولید شده است و سعی و تلاش تمام مجموعه بر این بوده که تا جای امکان بهترین و استاندارد ترین سوالات در این زمنیه در اختیار شما قرار داده شود. ضمنا در این نمونه سوال مبحث نمونه سوالات علوم دوم ابتدایی درس 1 تا 5 هم پوشش داده شده است .

کدام یک صدای نازک تری تولید می کند؟

  • فوت کردن در بطری نیمه پر
  • فوت کردن در بطری خالی

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.53 مگابایت
منبع : همکلاسی

سوالات علوم دوم ابتدایی فصل به فصل

همانطور که میدانید این امتحانات ، برای سنجش و اندازه گیری درک شما از مطالبی که در طول سال تحصیلی به شما آموزش داده شده است برگزار میشود بنابراین داشتن منابعی که بتواند برای نمونه سوال علوم دوم دبستان فصل ۱و۲و۳ مناسب باشد و از آن طرف نکاتی را که در این مدت به شما آموزش داده شده است را در یک ساختار مناسب جمع آوری و گردآوری کند بسیار کاربردی و ارزشمند میباشد. بنابراین از شما دعوت میکنیم که از این سوالات استفاده کرده و خود را در بهترین حالت آمادگی در این مبحث قرار دهید.

  • دماسنج وسیله ای است که .......... و ......... هوا را اندازه گیری می کند
  • باد دارای ......... و ......... است.

نویسنده : همکلاسی
حجم : 2.04 مگابایت
منبع : همکلاسی

نمونه سوال علوم دوم دبستان فصل ۱و۲ با جواب

اساتید و دبیرانی که این سوالات را طرح کرده اند ، سعی کرده اند که از تجربیات و دانش بالایی که در طول سالیان متمادی که در تدریس کسب کرده اند ، استفاده کنند و بهترین و استانداردترین سوالات مربوط به نمونه سوال علوم دوم دبستان فصل ۱و۲و۳ را طراحی و طرح کنند و در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار بدهند تا بتوانید از آن برای بالا بردن آمادگی خود استفاده کنید.

سایه ی کدام یک کم رنگ تر است؟

  • درخت
  • ابر
  • لیوان شیشه ای

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.86 مگابایت
منبع : همکلاسی

در این سوالات سعی زیادی شده که تا حد امکان کیفیت و اهداف و استانداردهای آموزشی در نظر گرفته شود تا بتوانیم مخاطبین و دانش آموزان عزیزی را که به دنبال تسلط و نمره خوب در مبحث نمونه سوال علوم دوم دبستان فصل ۱و۲ هم هستند را یاری کنیم و تا جایی که میتوانیم با استفاده از تجربه و دانش اساتیدی که در طراحی و حل سوالات شرکت داشته اند ، شما عزیزان را به موفقیت نزدیک کنیم.

در صورتی هم که نظری در مورد نمونه سوال علوم دوم داشتید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید و از این طریق با دوستان و هم کلاسی های خود نظرات خود را به اشتراک بگذارید


نظرات ارسال شده 0