29 سری نمونه سوال ریاضی دوازدهم تجربی به همراه پاسخ تشریحی

با دانلود نمونه سوالات ریاضی دوازدهم از همکلاسی ، خود را برای امتحانات پیش رو آماده کنید. این پکیج شامل نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و دوم ریاضی دوازدهم (هر دو نوبت با هم) می باشد که به صورت اختصاصی برای کلاس دوازدهمی های مخاطب همکلاسی طراحی شده است. همکلاسی این نمونه سوالات را با همکاری معلمان باتجربه‌ی ریاضی دوازدهم و در سه سطح ساده، متوسط و دشوار تهیه کرده است. هر 29 سری نمونه سوال نوبت اول و نوبت دوم ریاضی دوازدهم همراه با جواب تشریحی و به صورت تایپ شده هستند.

این فایل چه ویژگی هایی دارد؟
مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی سال 1400
مطابق با آخرین بارم بندی های اعلام شده
29 سری نمونه سوال استاندارد به همراه پاسخ تشریحی
سوال و پاسخ به صورت تایپ شده
طراحی سوالات به صورت سطح بندی شده
6 سری نمونه سوال راحت
15 سری نمونه سوال متوسط
8 سری نمونه سوال سخت
استفاده از دبیران با تجربه برای طراحی این نمونه سوالات
سر فصل های مطرح شده در این فایل
نمونه سوالات درس اول توابع چند جمله ای توابع صعودی و نزولی-فصل اول
نمونه سوالات درس دوم ترکیب توابع-فصل اول
نمونه سوالات درس سوم تابع وارون-فصل اول
نمونه سوالات درس اول تناوب و تانژانت-فصل دوم
نمونه سوالات درس دوم معادلات مثلثاتی-فصل دوم
نمونه سوالات درس اول حد بی نهایت-فصل سوم
نمونه سوالات درس دوم حد در بی نهایت-فصل سوم
نمونه سوالات درس اول آشنایی با مفهوم مشتق-فصل چهارم
نمونه سوالات درس دوم مشتق پذیری و پیوستگی-فصل چهارم
نمونه سوالات درس سوم آهنگ تغییر-فصل چهارم
نمونه سوالات درس اول اکسترمم های تابع-فصل پنجم
نمونه سوالات درس دوم بهینه سازی-فصل پنجم
نمونه سوالات درس اول تفکر تجسمی و آشنایی با مقاطع مخروطی-فصل ششم
نمونه سوالات درس دوم دایره -فصل ششم
نمونه سوالات قانون احتمال کل-فصل هفتم

مجموعه نمونه سوال ریاضی دوازدهم تجربی

ریاضی از جمله درس‌های مفهومی است و همان‌طور که حتما می‌دانید حل کردن نمونه سوالات مختلف در یادگیری مباحث ریاضی بسیار بسیار اهمیت دارد. جدا از مساله یادگیری حل کردن نمونه سوالات مختلف به شما کمک می‌کند تا نمرات بهتری را نیز در آزمون‌های ریاضی کسب کنید.

از آنجا که در سال دوازدهم امتحانات نوبت اول و نوبت دوم به صورت نهایی یا هماهنگ برگزار می‌شود و از طرفی نمرات شما از جمله نمره امتحان ریاضی در نتیجه نهایی آزمون سراسری یا همان کنکور اثر دارد، آشنایی با نمونه سوالات مختلف برای موفقیت در امتحانات نهایی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

ما در این صفحه مجموعه نمونه سوال ریاضی دوازدهم تجربی را با همکاری و همراهی معلمان با تجربه و خبره ریاضی برای شما تهیه کرده‌ایم.

این مجموعه نمونه سوال به طور اختصاصی در اختیار مخاطبین همکلاسی قرار می‌گیرد. در تالیف این مجموعه استانداردهای امتحانات نهایی به طور کامل رعایت شده است.

مجموعه نمونه سوال ریاضی دوازدهم تجربی در همکلاسی در سه سطح ساده، متوسط و نسبتا سخت طراحی شده است؛ شش نمونه سوال ساده، پانزده نمونه سوال متوسط و هشت نمونه سوال سخت در این مجموعه به ترتیب از ساده به سخت گنجانده شده است.

تمامی نمونه سوالات به صورت تایپ شده و همراه با جواب هستند. جواب‌ هر نمونه سوال از این مجموعه  را پس از آن نمونه سوال می‌توانید ببینید. نکات مهم مربوط به هر سوال نیز در جواب‌ توضیح داده شده است.

نه تنها از لحاظ سطح کیفی بلکه از لحاظ بارم‌بندی نیز نمونه سوالات کاملا استاندارد هستند. بارم‌بندی مربوط به هر سوال در جلوی آن سوال درج شده است. بارم‌بندی براساس بارم‌بندی مصوب آموزش و پرورش انجام شده است.

مجموعه نمونه سوال ریاضی دوازدهم در همکلاسی با توجه به کتاب ریاضی چاپ 1400 نوشته شده و از این رو با آخرین تغییرات کتاب درسی همخوانی دارد.

امیدواریم این مجموعه نمونه سوال در آمادگی شما عزیزان در امتحانات پیش‌رو مفید واقع شود. خوشحال می‌شویم اگر نظرات خود را در خصوص مجموعه نمونه سوال نوبت اول ریاضی دوازدهم تجربی با ما در میان بگذارید. نظرها و پیشنهادهای شما به ما کمک خواهد کرد تا همکلاسی را مطابق با خواسته‌ها و نیازهای شما پیش ببریم.

در صورتی که به آرشیو کامل نمونه سوالات امتحان نهایی دوازدهم تجربی در تمام دروس به همراه پاسخ نیاز داشتید، می‌توانید به صفحه نمونه سوالات امتحانی دوازدهم تجربی مراجعه کنید.

طراح :
وحید چقائی

وحید چقائی از دبیران برجسته در تدریس ریاضی میباشد که سالیان سال به صورت متمادی در تدریس درس ریاضی مشغول به کار میباشد .


نظرات ارسال شده 2

ر
رضارغفاری

سوالات بسیار خوب بود فقط کاش سطح سوالات بالا بود.

م
محمد سجاد خواجوی

خیلی خوب بود . ممنون از سایتتون.فقط اگه کمی دکور سایت و تعداد سوالات را تغییر می دادید ممنون می شدم. با تشکر...

ت
تیم همکلاسی

دوست عزیزسایت درحال به روز رسانی می باشد