نمونه سوال پیام آسمانی هشتم درس ۱تا۸

در این مطلب شما مخاطبین عزیز میتوانید به آرشیو کاملی از نمونه سوال پیام آسمانی هشتم درس ۱تا۸ دسترسی داشته باشید و با استفاده از سعی و تلاش خود و البته تمرین و تکرار با این نمونه سوالات ، میزان تسلط و آمادگی خود را در این مبحث بالا ببرید.

نمونه سوال پیام های آسمانی هشتم درس 1تا7

بروزرسانی آذر 1402

در این مطلب سعی ما بر این بوده که تا جای امکان به دانش آموزان کمک کنیم تا مفاهیم و مهارت هایی را که برای تسلط بر نمونه سوال پیام آسمانی هشتم درس ۱تا۸ نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهیم . این نمونه سوالات به صورت اختصاصی توسط خود همکلاسی تهیه و تولید شده است و سعی و تلاش تمام مجموعه بر این بوده که تا جای امکان بهترین و استاندارد ترین سوالات در این زمنیه در اختیار شما قرار داده شود. ضمنا در این نمونه سوال مبحث نمونه سوال پیام های آسمانی هشتم درس 1تا7 هم پوشش داده شده است .

گزینه صحیح وغلط را مشخص کنید

  • پشت سردیگران بدگویی کردن را تهمت می گویند.
  • پیشرفته ترین وعجیب ترین دوربین چشم است.
  • خداوند حکیم،علی(ع) را اولین معلم قران قرار داده

نویسنده : همکلاسی
حجم : 0.61 مگابایت
منبع : همکلاسی

نمونه سوال پیام هشتم درس ۱ تا ۳

همانطور که میدانید این امتحانات ، برای سنجش و اندازه گیری درک شما از مطالبی که در طول سال تحصیلی به شما آموزش داده شده است برگزار میشود بنابراین داشتن منابعی که بتواند برای نمونه سوال پیام آسمانی هشتم درس ۱تا۸ مناسب باشد و از آن طرف نکاتی را که در این مدت به شما آموزش داده شده است را در یک ساختار مناسب جمع آوری و گردآوری کند بسیار کاربردی و ارزشمند میباشد. بنابراین از شما دعوت میکنیم که از این سوالات استفاده کرده و خود را در بهترین حالت آمادگی در این مبحث قرار دهید.

  • دو کار نام ببرید که درامد آنها حرام باشد.
  • بهترین زمان برای دعاکردن چه زمان هایی است به دو مورد اشاره کنید
  • دو مورد از وظیفه یک مسلمان را نسبت به برادر دینی اش بنویسید.

نویسنده : همکلاسی
حجم : 0.76 مگابایت
منبع : همکلاسی

آزمون درس ۱ تا ۴ هدیه هشتم

اساتید و دبیرانی که این سوالات را طرح کرده اند ، سعی کرده اند که از تجربیات و دانش بالایی که در طول سالیان متمادی که در تدریس کسب کرده اند ، استفاده کنند و بهترین و استانداردترین سوالات مربوط به نمونه سوال پیام آسمانی هشتم درس ۱تا۸ را طراحی و طرح کنند و در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار بدهند تا بتوانید از آن برای بالا بردن آمادگی خود استفاده کنید.

امام حسن عسگری میفرمایند:زشتی ها همه درخانه ای جمع میشود که کلید آن:

  • تهمت
  • دروغ
  • غیبت
  • ناسزاگویی

نویسنده : همکلاسی
حجم : 3.67 مگابایت
منبع : همکلاسی

در این سوالات سعی زیادی شده که تا حد امکان کیفیت و اهداف و استانداردهای آموزشی در نظر گرفته شود تا بتوانیم مخاطبین و دانش آموزان عزیزی را که به دنبال تسلط و نمره خوب در مبحث نمونه سوالات پیام های آسمانی هشتم درس 1 تا 5 با جواب هم هستند را یاری کنیم و تا جایی که میتوانیم با استفاده از تجربه و دانش اساتیدی که در طراحی و حل سوالات شرکت داشته اند ، شما عزیزان را به موفقیت نزدیک کنیم.

در صورتی هم که نظری در مورد نمونه سوال هدیه هشتم داشتید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید و از این طریق با دوستان و هم کلاسی های خود نظرات خود را به اشتراک بگذارید


نظرات ارسال شده 1

م
محمد رحمانیان پور

خیلی عالی هست و بی نظیر