نمونه سوال فارسی نهم درس به درس با جواب

در این مطلب شما مخاطبین عزیز میتوانید به آرشیو کاملی از نمونه سوال فارسی نهم درس به درس با جواب دسترسی داشته باشید و با استفاده از سعی و تلاش خود و البته تمرین و تکرار با این نمونه سوالات ، میزان تسلط و آمادگی خود را در این مبحث بالا ببرید.

نمونه سوال فارسی نهم درس 1 تا 7

بروزرسانی آذر 1402

در این مطلب سعی ما بر این بوده که تا جای امکان به دانش آموزان کمک کنیم تا مفاهیم و مهارت هایی را که برای تسلط بر نمونه سوال فارسی نهم درس به درس با جواب نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهیم . این نمونه سوالات به صورت اختصاصی توسط خود همکلاسی تهیه و تولید شده است و سعی و تلاش تمام مجموعه بر این بوده که تا جای امکان بهترین و استاندارد ترین سوالات در این زمنیه در اختیار شما قرار داده شود. ضمنا در این نمونه سوال مبحث نمونه سوال فارسی نهم درس 1 تا 7 هم پوشش داده شده است .

معنی لغات مشخص شده را بنویسید

  • شکر انعام تو هرگز نکند شکرگزا
  • متاع جوانی به بازار نیست
  • از گفتار خیره بپرهیز

نویسنده : همکلاسی
حجم : 3.81 مگابایت
منبع : همکلاسی

نمونه سوال فارسی نهم درس 1 تا 6 با جواب

همانطور که میدانید این امتحانات ، برای سنجش و اندازه گیری درک شما از مطالبی که در طول سال تحصیلی به شما آموزش داده شده است برگزار میشود بنابراین داشتن منابعی که بتواند برای  نمونه سوال فارسی نهم درس به درس با جواب مناسب باشد و از آن طرف نکاتی را که در این مدت به شما آموزش داده شده است را در یک ساختار مناسب جمع آوری و گردآوری کند بسیار کاربردی و ارزشمند میباشد. بنابراین از شما دعوت میکنیم که از این سوالات استفاده کرده و خود را در بهترین حالت آمادگی در این مبحث قرار دهید.

مفهوم کنایی عبارات زیر را بنویسید

  • کمر بندگی بستن
  • گوی سعادت بردن

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.83 مگابایت
منبع : همکلاسی

نمونه سوالات فارسی نهم درس 1تا3

اساتید و دبیرانی که این سوالات را طرح کرده اند ، سعی کرده اند که از تجربیات و دانش بالایی که در طول سالیان متمادی که در تدریس کسب کرده اند ، استفاده کنند و بهترین و استانداردترین سوالات مربوط به  نمونه سوال فارسی نهم درس به درس با جواب را طراحی و طرح کنند و در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار بدهند تا بتوانید از آن برای بالا بردن آمادگی خود استفاده کنید.

  • "پدر شعر نو فارسی" لقب ........است
  • سه روز برای دیدن "از آثار ........ می باشد

نویسنده : همکلاسی
حجم : 2.16 مگابایت
منبع : همکلاسی

در این سوالات سعی زیادی شده که تا حد امکان کیفیت و اهداف و استانداردهای آموزشی در نظر گرفته شود تا بتوانیم مخاطبین و دانش آموزان عزیزی را که به دنبال تسلط و نمره خوب در مبحث نمونه سوال فارسی نهم درس 1 تا 7 با جواب هم هستند را یاری کنیم و تا جایی که میتوانیم با استفاده از تجربه و دانش اساتیدی که در طراحی و حل سوالات شرکت داشته اند ، شما عزیزان را به موفقیت نزدیک کنیم.

در صورتی هم که نظری در مورد نمونه سوال فارسی نهم داشتید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید و از این طریق با دوستان و هم کلاسی های خود نظرات خود را به اشتراک بگذارید


نظرات ارسال شده 0