سوالات فارسی ششم درس به درس با جواب

در این مطلب شما مخاطبین عزیز میتوانید به آرشیو کاملی از سوالات فارسی ششم درس به درس با جواب دسترسی داشته باشید و با استفاده از سعی و تلاش خود و البته تمرین و تکرار با این نمونه سوالات ، میزان تسلط و آمادگی خود را در این مبحث بالا ببرید.

امتحان فارسی ششم درس 1 تا 6 با جواب

بروزرسانی آذر 1402

در این مطلب سعی ما بر این بوده که تا جای امکان به دانش آموزان کمک کنیم تا مفاهیم و مهارت هایی را که برای تسلط بر سوالات فارسی ششم درس به درس با جواب نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهیم . این نمونه سوالات به صورت اختصاصی توسط خود همکلاسی تهیه و تولید شده است و سعی و تلاش تمام مجموعه بر این بوده که تا جای امکان بهترین و استاندارد ترین سوالات در این زمنیه در اختیار شما قرار داده شود. ضمنا در این نمونه سوال مبحث امتحان فارسی ششم درس 1 تا 6 با جواب هم پوشش داده شده است .

معانی هر یک از واژه های داده شده را بنویسید

  • خالق
  • فراز
  • فیض

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.6 مگابایت
منبع : همکلاسی

نمونه سوال فارسی ششم از درس 1 تا 8 با جواب

همانطور که میدانید این امتحانات ، برای سنجش و اندازه گیری درک شما از مطالبی که در طول سال تحصیلی به شما آموزش داده شده است برگزار میشود بنابراین داشتن منابعی که بتواند برای سوالات فارسی ششم درس به درس با جواب مناسب باشد و از آن طرف نکاتی را که در این مدت به شما آموزش داده شده است را در یک ساختار مناسب جمع آوری و گردآوری کند بسیار کاربردی و ارزشمند میباشد. بنابراین از شما دعوت میکنیم که از این سوالات استفاده کرده و خود را در بهترین حالت آمادگی در این مبحث قرار دهید.

با حروف زیر چهار کلمه بنویسید که ارزش املایی داشته باشند

  • ظ-ق-س-د
  • ع-ه-ط-ب

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.8 مگابایت
منبع : همکلاسی

آزمون فارسی ششم درس 1 تا 10

اساتید و دبیرانی که این سوالات را طرح کرده اند ، سعی کرده اند که از تجربیات و دانش بالایی که در طول سالیان متمادی که در تدریس کسب کرده اند ، استفاده کنند و بهترین و استانداردترین سوالات مربوط به سوالات فارسی ششم درس به درس با جواب را طراحی و طرح کنند و در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار بدهند تا بتوانید از آن برای بالا بردن آمادگی خود استفاده کنید.

در جمله های زیر نهاد و فعل را مشخص کنید .

  • مهمان ها با دسته گل به خانه ی ما آمدند
  • دوست خوب مانند آیینه است

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.63 مگابایت
منبع : همکلاسی

در این سوالات سعی زیادی شده که تا حد امکان کیفیت و اهداف و استانداردهای آموزشی در نظر گرفته شود تا بتوانیم مخاطبین و دانش آموزان عزیزی را که به دنبال تسلط و نمره خوب در مبحث نمونه سوال درس 1 تا 9 فارسی ششم هم هستند را یاری کنیم و تا جایی که میتوانیم با استفاده از تجربه و دانش اساتیدی که در طراحی و حل سوالات شرکت داشته اند ، شما عزیزان را به موفقیت نزدیک کنیم.

در صورتی هم که نظری در مورد نمونه سوال فارسی ششم داشتید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید و از این طریق با دوستان و هم کلاسی های خود نظرات خود را به اشتراک بگذارید


نظرات ارسال شده 0