نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی درس به درس

در این مطلب شما مخاطبین عزیز میتوانید به آرشیو کاملی از نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی درس به درس دسترسی داشته باشید و با استفاده از سعی و تلاش خود و البته تمرین و تکرار با این نمونه سوالات ، میزان تسلط و آمادگی خود را در این مبحث بالا ببرید.

نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی تا درس هشتم

بروزرسانی آذر 1402

در این مطلب سعی ما بر این بوده که تا جای امکان به دانش آموزان کمک کنیم تا مفاهیم و مهارت هایی را که برای تسلط بر نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی درس به درس نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهیم . این نمونه سوالات به صورت اختصاصی توسط خود همکلاسی تهیه و تولید شده است و سعی و تلاش تمام مجموعه بر این بوده که تا جای امکان بهترین و استاندارد ترین سوالات در این زمنیه در اختیار شما قرار داده شود. ضمنا در این نمونه سوال مبحث نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی تا درس هشتم هم پوشش داده شده است .

در هر ردیف کلمه ی مشترک را در جای خالی بنویس.

  • خوش مزه، با مزه، بی مزه
  • کوش، کوشیدن، کوشا

نویسنده : همکلاسی
حجم : 2.59 مگابایت
منبع : همکلاسی

نمونه سوال فارسی دوم دبستان فصل 1و2و3

همانطور که میدانید این امتحانات ، برای سنجش و اندازه گیری درک شما از مطالبی که در طول سال تحصیلی به شما آموزش داده شده است برگزار میشود بنابراین داشتن منابعی که بتواند برای نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی درس به درس مناسب باشد و از آن طرف نکاتی را که در این مدت به شما آموزش داده شده است را در یک ساختار مناسب جمع آوری و گردآوری کند بسیار کاربردی و ارزشمند میباشد. بنابراین از شما دعوت میکنیم که از این سوالات استفاده کرده و خود را در بهترین حالت آمادگی در این مبحث قرار دهید.

دختر گلم با کلمات زیر جمله بساز.

  • زیارت
  • قشنگ

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.9 مگابایت
منبع : همکلاسی

نمونه سوال فارسی دوم دبستان از درس اول تا پنجم

اساتید و دبیرانی که این سوالات را طرح کرده اند ، سعی کرده اند که از تجربیات و دانش بالایی که در طول سالیان متمادی که در تدریس کسب کرده اند ، استفاده کنند و بهترین و استانداردترین سوالات مربوط به نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی درس به درس را طراحی و طرح کنند و در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار بدهند تا بتوانید از آن برای بالا بردن آمادگی خود استفاده کنید.

مرتّب کن و بنویس

  • است – مرد – پدربزرگ – مهربانی.

نویسنده : همکلاسی
حجم : 1.51 مگابایت
منبع : همکلاسی

در این سوالات سعی زیادی شده که تا حد امکان کیفیت و اهداف و استانداردهای آموزشی در نظر گرفته شود تا بتوانیم مخاطبین و دانش آموزان عزیزی را که به دنبال تسلط و نمره خوب در مبحث نمونه سوالات نگارش دوم ابتدایی درس به درس هم هستند را یاری کنیم و تا جایی که میتوانیم با استفاده از تجربه و دانش اساتیدی که در طراحی و حل سوالات شرکت داشته اند ، شما عزیزان را به موفقیت نزدیک کنیم.

در صورتی هم که نظری در مورد نمونه سوال فارسی دوم داشتید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید و از این طریق با دوستان و هم کلاسی های خود نظرات خود را به اشتراک بگذارید


نظرات ارسال شده 0