دانلود کتاب انسان و محیط زیست یازدهم انسانی سال تحصیلی 96-97

در ادامه مطلب می توانید کتاب انسان و محیط زیست یازدهم انسانی سال تحصیلی 96-97 را دانلود کنید.

درباره کتاب انسان و محیط زیست یازدهم انسانی

پست دانلود کتاب های درسی این بخش شامل دانلود کتاب درسی انسان و محیط زیست یازدهم رشته ی انسانی می باشد. کتاب انسان و محیط زیست یازدهم انسانی چاپ سال 96 - 97 می باشد و شامل تمام فصل های کتاب درسی انسان و محیط زیست یازدهم رشته ی انسانی می باشد.

در ادامه بخش هایی از کتاب انسان و محیط زیست یازدهم انسانی می باشد که فایل کامل کتاب انسان و محیط زیست یازدهم را در بخش دانلود دریافت نمایید.آب، سرچشمه ی زندگی

خبـر خـوش

دبیر ستاد احیای دریاچۀ ارومیه اعلام کرد: به دنبال بارش های اخیر، ارتفاع آب این دریاچه نسبت به شش ماه قبل 55 سانتی متر بالا آمده است.  وضعیت پایدار و ثابت دریاچۀ ارومیه بهترین خبر برای دوستداران محیط زیست و مردم منطقه است.


دانلود کتاب انسان و محیط زیست یازدهم انسانی سال تحصیلی 96-97


مطالب مرتبط

براساس تصمیماتی که در کمیتۀ توزیع آب در تاریخ هفتم خرداد ماه سال 1396 گرفته شده است، از اواسط امروز خروجی سد زاینده رود کاهش می یابد. آب زاینده رود برای آبیاری کشت کشاورزان حوضۀ زاینده رود در اصفهان از نهم فروردین ماه بازگشایی شده بود و حاال بعد از حدود 70 روز بسته خواهد شد. گرمای این روزهای هوای اصفهان باعث خواهد شد، جریان باقیماندۀ آب در بستر رودخانه نیز در روزهای آینده به پایان برسد و بار دیگر شریان حیاتی شهر اصفهان قطع شود.

تحقیقات سازمان ملل نشان میدهد تا سال ۲۰۲۵ تعداد کشورهایی که از کمبود آب رنج می برند، به ۳۰ کشور می رسد. این تحقیقات حتی از احتمال بروز »جنگ پنهان» در آینده ای نه چندان دور و با شروع بحران شدید آب در این کشورها خبر داده و اعلام کرده جنگ های بعدی در خاورمیانه، نه بر سر نفت که بر سر آب خواهد بود.


فعـالیـت 1

گفت و گو کنید

1ــ اهمیت این اخبار در چیست؟

2ــ کدام خبر جنبۀ مثبت و کدام جنبۀ منفی دارد؟

3ــ چرا در خاورمیانه احتمال جنگ پنهان وجود دارد؟

4ــ پیام مشترک همۀ آنها چیست؟


نویسنده : بچه های همکلاسی
حجم : NaN مگابایت
منبع : همکلاسی

نظرات ارسالی

تمامی حقوق متعلق به همکلاسی میباشد
ساخته شده با
همکلاسی