تبلیغات در همکلاسی

همکلاسی یکی از جوانترین و پر بیننده ترین مراجع آموزشی در ایران است که فعالیت تخصصی خود را بر روی مقاطع اول و دوم متوسطه ( به خصوص کنکور ) گذاشته است . همکلاسی در قسمت های مختلفی مثل جزوه های آموزشی ، آزمونهای آزمایشی ، امتحانات درسی و سوالات و تست های تالیفی مشغول به فعالیت است .

همکلاسی در طول یک سال فعالیت خود به عنوان یکی از بهترین ها و نو آورترین سایت های آموزشی در ایران شناخته میشود که با سرعت رشد فوق العاده خود ،رسانه خوبی را برای تبلیغات کسب و کارهای آموزشی فراهم کرد . 


رسانه های همکلاسی


نرم افزار آندروید همکلاسی :  نرم افزار آندروید همکلاسی با در اختیار داشتن بیشتر از 150،000+ کاربر بدون شک یکی از بزرگترین رسانه های آموزشی در ایران میباشد . در ادامه تصاویری از آمارهای نرم افزار همکلاسی در گوگل آنالیتیکس را مشاهده میکنید . یکی از باورنکردنی ترین مسائلی که مربوط به نرم افزار همکلاسی میباشد ، گردش بیش از 10 میلیون بار در بین صفحات نرم افزار توسط کاربران میباشد . این بخش را میتوانید در قسمت Screen Views در تصویر زیر مشاهده کنید .
وب سایت همکلاسی : وب سایت همکلاسی که در مرداد ماه 96 راه اندازی شده به فاصله چهارماه ، یکی یکی پله های موفقیت را طی میکند و در تاریخ تنظیم این نوشته (اواسط دی ماه 96 ) در رتبه 625 ایران  میباشد که بدون شک از پرمخاطبترین وب سایت های کنکوری موجود میباشد . وب سایت همکلاسی به طور میانگین روزانه دارای بیشتر از 60،000 بازدید کننده میباشد . در ادامه میتوانیدآمارهایی از وب سایت همکلاسی را درالکسا مشاهده کنید .


کانال همکلاسی در تلگرام : کانال به طور جدی در اوایل سال تحصیلی 96 شروع به کار کرده است و توانسته در این مدت بیشتر از 9،000 کاربر را جذب خود کند . محتوای کانال به طور اختصاصی آماده میشود و بر خلاف سایر سایت ها که پست های خود را در آن منتشر میکنند ، محتوای کانال همکلاسی همیشه اختصاصی و برای کاربران جذاب بوده است . در ادامه میتوانید تصاویری از کانال را مشاهده کنید .
جایگاه های تبلیغاتی 

بر خلاف اکثر وب سایت های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان های پرت و دور از دید کاربر قرار میدهند و یا اینکه حجم عظیمی از بنرها را کنار هم میگذارند به شکلی که عملا قدرت تبلیغاتی بنر از بین میرود ، همکلاسی بنرهای تبلیغاتی را در بهترین مکانهای سایت در دید مخاطب خود قرار میدهد ( به شکلی که کمترین مزاحمت را برای مخاطب ایجاد نکند ) .


ابعاد بنرها به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر شما به بهترین نحو انجام شود .


جایگاه بنرهای تبلیغاتی شما در صفحه اصلیجایگاه بنرهای تبلیغاتی شما در صفحه های داخلی ( بنرهای شما در تمام صفحات داخلی قابل مشاهده است)

مشخصات بنرها


بنرهای تبلیغاتی همکلاسی باید استانداردهای زیر را داشته باشند :

1_ به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش به خاطر مسائل امنیتی ، اصلا توصیه نمیکنیم که از بنرهای فلش استفاده کنید ، چون که در اکثر مرورگرها این نوع فرمت دیگر پشتیبانی نمیشود .

2_حجم بنرها نباید از 100 کیلوبایت بیشتر باشد

3_بنرهای چشمک زن آزاردهنده و یا استفاده از رنگ هایی که باعث آزار کاربر میشوند ، مجاز نیستند .

4.فرمت های قابل قبول Gif , jpg , jpeg , html5  میباشد .سفارش تبلیغات


شما میتوانید برای مشاوره در مورد تبلیغات و همچنین سفارش آن با آی دی تلگرامی زیر در تماس باشید .


Hamkelasi_support@